Serdar Gilkal yaşamına son verdi...

dhb

Kıdemli Üye
19 Mar 2011
112
500
Pişmiş Kelle'de Lanetliler köşesinin çizersi Serdar Gilkal dün intihar ederek yaşamına son vermiş.
Haberi okuyunca donakaldım, senelerce kellede okuduğum en agresif, en acayip köşenin çizeri intihar ederek ölmüş. Ailesine sabır diliyorum.
tumblr_m9me8rzNLM1rsbarqo1_500.jpg

bazilisk

Yeni Üye
3 Nis 2009
46
43
karikatürlerinde genellikle ölüm temasını işlerdi. sert ve karamsar mizah yapardı. farklı bir tarzı vardı. çok üzüldüm.

dhb

Kıdemli Üye
19 Mar 2011
112
500
otisabi (yılmaz aslantürk) twitterında hastalığından dolayı ayrıca psikolojik tedavi gördüğünü yazmış bir arkadaşı. sanırım dayanacak hali kalmamış. kendine has özel bir tarzı vardı.

Kemikdilli

Kıdemli Üye
2 Ocak 2012
194
538
Ailesine başsağlığı dilerim.

İntihar edenin ardından konuşacak şey yok. Hayat denen saçmalığa en kesin cevabı verdi ve gitti işte. Kendi tercihidir.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,908
Karikatür gibi meslekler bizim ülkemizde gereksiz görülen mesleklerdir.
Ben bunu çok yaşadım, hep asıl mesleğin ne diye sorarlar bu meslekten
para kazanacağına inanmazlar. İnatla sürdüren her dostuma selam olsun.
Serdar kardeşimizin de öbür dünyası iyi olur inşallah. Allahtan rahmet
dilerim..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Kimse bize gelmek ister misin diye fikrimizi sormuyor; Serdar arkadaş bu duruma karşı istediği zaman gitme hakkını kullanmış. Tebdili mekânda ferahlık vardır ( sakın bu cümlemde bir alay havası aramayın, ölümü seçmeye saygı duyarım ), seçtiği bu yolculukta kendisine mutlu bir yeni dünya dilerim. Umarım buradakinden daha güzel bir hayatı olur.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,889
İstanbul
Çok üzücü bir durum, bir süredir şizofreni tedavisi görüyormuş. Demek ki acısı o kadar derindi ki böyle uç bir seçeneği seçti. Allah rahmet eylesin ve geride kalan yakınlarına sabır ihsan eylesin.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Hiç beklemediğiniz anda böyle acı haberler alıyoruz ya en çok buna üzülüyorum, hayat akıp giderken...Serdar'ı üslubunu hep anacağız... Ailesine ve bu dünyayı paylaşmaya çalışan herkese başsağlığı diliyorum... Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın...

12 Şub 2010
15,006
543,709
Ölüm gerçek, ölüm acı

Bizzat tercih etmek noktasına gelmek çok daha acı, Allah kimseyi bu tercihte bulunmak zorunda bırakmasın

İnsanları güldürürken, kendi içinde kan ağlaması zor

Güldürme ustasını güldürecek yakını olmaması acı kader

Allah günahlarını affetsin varsa

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
İntihar denildiğinde fikri bile irkilmeme sebep oluyor . Aklıma yalnızca İsa Peygamberin duası geliyor . " Eğer onları azablandırırsan, şüphesiz onlar Senin kullarındır, eğer onları bağışlarsan, şüphesiz aziz olan, hakim olan Sen'sin Sen." (Maide Suresi, 116-118)

Son düzenleme: