Martin Mystere Almanak 1992 - Cennete Dönüş

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,405
66,832
Karagümrük
13 Haziran 2023 Salı, 13:01

Almanak yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor.
Keyifle okuyunuz ve arşivleyiniz dostlar.

Not: İlk 5 almanak orijinalleriyle kıyaslanarak yenilendi, gereken yerlerde gerekli ilaveler yapıldı.

Almanak 6 ve Almanak 20 arasındakileri incelediğimde, sayfa numaralarında eksiklikler, kitap sonu ve kitap başı nedeniyle kesiklikler (bir sayfada 3 bölme yerine 2 veya 1 bölme) gibi ufak tefek sıkıntılar mevcut. Sayfaları orijinalleriyle birebir kıyaslamadığım için sayfa eksikliği olup olmadığı konusunda bilgim yok.

Almanak 21,22,23,24,25,26,27,28 problemsiz görünüyor.

Sonuç olarak Almanak 6 ve Almanak 20 arasında sizin yenilenmesini istedikleriniz varsa, bu paylaşımın altına mesaj bırakabilirsiniz. Fırsat bulabilirsem tertemiz bir şekilde paylaşabilirim.

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Yüreği genç dostum ben bu seriyi 12 yıl evvel paylaşmıştım,ilk çalışmalarım olduğu için senin paylaşımların kadar güzel değildi.Başka paylaşan dostlarda olsa sizden ricam arşivinde varsa tümünü paylaşman ricamızdır. :5:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üstad öncelikle bu değerli paylaşımların için çok teşekkür ederim. Eğer sizi çok uğraştırıp yormazsa kalanlarında yenilenmesi çok hoşuma giderdi doğrusu.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,405
66,832
Karagümrük
Yüreği genç dostum ben bu seriyi 12 yıl evvel paylaşmıştım,ilk çalışmalarım olduğu için senin paylaşımların kadar güzel değildi.Başka paylaşan dostlarda olsa sizden ricam arşivinde varsa tümünü paylaşman ricamızdır. :5:

Her paylaşımı kendi bulunduğu dönem içerisinde değerlendirmek gerekir.Sizin paylaşımlarınız da güzel ama bazı eksiklikleri var bana göre. Ama bunlar okumaya engel değil. Kendim çok titiz olduğum için, yeniden gözden geçirip gerekiyorsa ilaveler yaparak yeniden paylaşıyorum. Örneğin kitap sonu sayfa geçişleri ve (varsa) sayfa eksiklikleri mutlaka onarılmalı diye düşünüyorum. Bir de sayfa numaralandırılmalarını çok önemsiyorum. Dün siz elinizden gelenin en iyisini yapmışsınız, bugün ben bir tık daha ileriye götürmeye çalışıyorum, yarın inşaallah çok daha iyilerini yapan arkadaşlarımız çıkar ve bizler de bir kez daha daha büyük bir keyif alarak okuruz. Bu vesileyle bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm paylaşımlar için içtenlikle teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,413
İzmir
Her paylaşımı kendi bulunduğu dönem içerisinde değerlendirmek gerekir.Sizin paylaşımlarınız da güzel ama bazı eksiklikleri var bana göre. Ama bunlar okumaya engel değil. Kendim çok titiz olduğum için, yeniden gözden geçirip gerekiyorsa ilaveler yaparak yeniden paylaşıyorum. Örneğin kitap sonu sayfa geçişleri ve (varsa) sayfa eksiklikleri mutlaka onarılmalı diye düşünüyorum. Bir de sayfa numaralandırılmalarını çok önemsiyorum. Dün siz elinizden gelenin en iyisini yapmışsınız, bugün ben bir tık daha ileriye götürmeye çalışıyorum, yarın inşaallah çok daha iyilerini yapan arkadaşlarımız çıkar ve bizler de bir kez daha daha büyük bir keyif alarak okuruz. Bu vesileyle bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm paylaşımlar için içtenlikle teşekkür ediyorum.

İhtiyar Dost üstadımız çok güzel bir tespitte bulunmuş.
10 yıl önceki teknoloji ile ya da bilgilerle şimdiki teknolojik gelişmeler ve bilgiler tabii aynı değil.
Günler geçtikçe yeni şeyler öğreniyor, bu bilgilerle
daha güzel kitaplar ortaya çıkarıyoruz.
Örneğin; 10 yıl önce fumettileri de renkli olarak okuyacağız deselerdi şahsen buna inanmazdım. Ama şimdi öyle güzel renkli paylaşımlar görüyoruz ki şaşıp kalıyoruz.