Vakur Barut - Sandalye Kız (Leman Derlemesi)

Vakur Barut - Sandalye Kız (Leman Derlemesi)

Leman Derlemeleri

Like Tree59Likes
  • 43 Post By scanfan
  • 4 Post By profesör
  • 4 Post By serdary67
  • 3 Post By yeryüzü
  • 2 Post By zeytinrengi
  • 1 Post By ayberk
  • 2 Post By Saye

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02.Kasım.2015, 19:05   #1
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1622367
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute
Standart Vakur Barut - Sandalye Kız (Leman Derlemesi)

Vakur Barut - Sandalye Kız
(Leman Derlemesi, 1993)
Suat Gönülay
10 sayfa, 3185 px, 26 MB, CBR

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (Mega)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (MediaFire)

Leman'dan yaptığım üçüncü "Suat Gönülay" derlemesi : "Vakur Barut - Sandalye Kız". Bu macera 1993 yılında yayımlanan 71, 72 ve 73. sayılarda tefrika edilmiş. Kısa bir hikâye olduğunun farkına ancak başladıktan sonra vardım. Her sayıda iki sayfaya yayılan 6 bant varmış. Ben albüm formatına uyması için hepsini ikişer bant haline getirdim. Marj ekledim, makyaj filan derken bir de kapak yaptım, neticede ortaya 10 sayfalık bir "derleme albüm" çıktı. Sanırım sonradan başka "Vakur Barut" öyküleri de yayımlandı. Onları da derleyip paylaşmak umudunu taşıyorum.
Hepinize keyifli okumalar dilerim.
Saygılarımla

Önceki Suat Gönülay derlemelerim:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu scanfan tarafından (24.Nisan.2018 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: alternatif link eklendi
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2015, 22:04   #2

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Özel emekle yapılan böyle paylaşımlar, ekstra takdiri hak ediyor.
Scanfan dostumuzun tüm emeklerinde ekstra emek var zaten.
Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Kasım.2015, 00:42   #3
Onursal Üye

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262702
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Çok özel bir iş yine scanfan üstad varolsun zaman harcamış.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Kasım.2015, 11:34   #4
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1771547
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Vakur Barut ilginç bir karakter.
Anti kahraman olduğu kesin de,
yazar öyle kurguluyor ki öyküleri,
ne kadar iyi ya da haklı ne kadar
kötü, haksız hiç kestiremiyor insan...

Bir ara Leman'da il ve ilçelerdeki
satış rakamları yazıyordu esprili
olarak sayfaların altlarında. O sırada
Isparta Gelendost ilçesindeydim.
Mizah dergilerini destek olsun diye ikişer
hatta üçer aldığım olurdu ( Leman, Pişmiş
Kelle, Deli ve mizah dergisi olmayan Express
ilk aklıma gelenler). Yaklaşık 7000 nüfuslu
Gelendost'ta başka mizah dergisi okuru
yoktu. "Gelendost ve gidendost bilmem kaç"
gibi bir yorum yazmışlardı Lemancılar ...

Yine özel ve hüzünlü bir hikaye okuduk Suat
Gönülay'dan. Teşekkürler üstadım.
hadon, yaşlıkurt ve scanfan bunu beğendi.
Alt 03.Kasım.2015, 23:19   #5
Kıdemli Üye

zeytinrengi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4898
•Rep Seviyesi :
zeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond reputezeytinrengi has a reputation beyond repute
Çok güzel derlemeler bunlar.Yeni gördüm ve indirdim.Ellerine sağlık scanfan.
yaşlıkurt ve scanfan bunu beğendi.
zeytinrengi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 04.Kasım.2015, 09:55   #6
Süper Üye

ayberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 123
•Rep Seviyesi :
ayberk will become famous soon enoughayberk will become famous soon enough
Zahmetli ve itinalı bir çalışma...Teşekkürler...
scanfan bunu beğendi.
Alt 12.Kasım.2019, 22:08   #7
Yeni Üye

Saye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
Saye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond reputeSaye has a reputation beyond repute
Teşekkür ederim.
scanfan ve turhal bunu beğendi.
Saye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
1993, leman derleme, sandalye kız, suat gönülay, vakur barut

Seçenekler
Stil