Açik teşekkürler

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,455
ÇİZGİ DİYARI FEDAKAR ÜSTATLARIM
Nice yıllar bir arada olmak dileğiyle sevgiler saygılar. Sizlerle tanışmak benim için onurdur. Çizgi diyarına emeği geçen 7 den 70'e tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
DOĞUM GÜNÜMÜ KUTLAYAN
direnç 11, gandor08, yeryüzü, ertuğrul, kadirnip, melih41, karaoğlan, Baltimora, scanfan, serdary67, gülyabani, beymelekli18, iskenderunlu, lotoloto, lion35, hggurak, hadon, uzung, dynamo, The_DarknesS,
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim..
KASTAMONU TEŞEKKÜRÜ
HADON - Kastamonu'da evini ve yüreğini bize açtığı için, misafir perverliği ile ölümsüz anılar yaşattığı için.
PROFOSÜR- Kastamonu'da bize şeref verdiği için. Rüyamda bile göremiyeceğim çizgi romanları gelecek nesillere ışık tutsun diye yayınladığı için.
SADIK MUSTAFA- Eşsiz sohbeti ve çizimleri için,
HAKAN SAİT- Antalyadan Kastamonu'ya kadar yoldaşlığı için, tatlı muhabbeti için
DALTAS- Çok sevdiğimiz ve saydığımız ANTALYA SANCAK BEYİ
Mazereti nedeniyle gelemedi. Yaptığın fedakarlıkları gelecek nesiller unutmayacak.
KASTAMUNU'DAN
Telefonla canlı yayına katılan Komutanımıza, sayın SAVOK'a, diğer tüm yöneticilerimizede gösterdikleri fedakarlıkları ve
Antalya sancağı pankartına gösterdikleri hoşgörüler için açık teşekkür ederim.
SDC12488.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Asıl ben sana çok teşekkür ederim sevgili dostum. Güzel kalbin ve güleryüzün için binlerce teşekkürler. Umarım uzun yıllar bir arada oluruz.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Diyar, senin gibi dostlarla güzel sevgili dostum

İstanbul, Kastamonu kilometreler sana vız geliyor
Dostlarla bir arada olmak deyince seni tutan olamaz
Gördük, yaşadık, biliyoruz

İyi ki, varsın

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Sevgili Abim; seninle tanışmayanlar nasıl bir dostluktan mahrum olduklarını bilemeyecekler. Tıpkı üyelerin büyük çoğunluğunun, Diyar arşivinde sana ait sayısız kitap olduğunu bilmediği gibi...

İyi ki yaşamımın bir dönemi Antalya'da geçmiş de seninle ve diğer dostlarımla tanışma olanağı bulmuşum.

Asıl teşekkürü, 800 km.den kalkıp gelip evimi onurlandırdığın için ben etmeliyim; teşekkürler sevgili abim, varlığın, temiz yüreğin ve dostluğun için. Allah sana uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür versin...

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Murtaza kardeş o kadar az kaldık ki bu ülkede birbirimize yapışmak zorundayız artık görmesek de o uzaktaki insan bizim dostumuz diyerek saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Şahsen tanışmamış olsam da,
Resimlerden, yazılardan sizi şahsen tanımış kadar oldum.
Burada olmanızdan çok memnunuz.
Selam ve saygılarımla.

Sadık Mustafa

Süper Üye
1 May 2014
140
823
Senin gibi güzel bir insanı tanımak çok mutlu etti beni Murtaza ağabey. Altın gibi bir yüreğin var, kelimelere seni dökmek çok zor. Kendine çok iyi bak, sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.