Nice Yıllara, timed!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Diyarın en mutena şahsiyetlerinden, bir konser için iki gün önceden sıraya girmekten çekinmeyen, Rusya'nın tüm nimetlerinden yararlanan, Conan'ın kadim dostu, yılbaşı ile yaşgününü bir arada çıkarmaya becerebilen güzel dost Timuçin'e uzun ömür dilerim. Sağlıklı olsun. Sevdikleri yanında olsun.. Mutlu olsun.. Nice Yıllara!

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
nice mutlu yıllara sevgili timed...
bol çizgi romanlı olabildiğince çok neşeli günler yeni yılda sizinle olsun...

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Sevgili dostum Timuçin; doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim. Yeni yılın arefesinde aynı zamanda yeni yılınında çok güzel geçmesini temenni ederim. Seni tanımak ve arkadaş olmak benim için büyük mutluluk kaynağı oldu sevgili dostum.
Not: Konser eğlenlenceli geçmiştir umarım.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostum Timuçin; doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim. Yeni yılın arefesinde aynı zamanda yeni yılınında çok güzel geçmesini temenni ederim. Seni tanımak ve arkadaş olmak benim için büyük mutluluk kaynağı oldu sevgili dostum.
Not: Konser eğlenlenceli geçmiştir umarım.

Çok teşekkürler saygıdeğer dostum.
Evet konser muhteşemdi.
Teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Üstadım, meslektaşım, doğum gününü kutlarım.

Etrafına neşe saçan güzel insanlardansın... Neşen, yüzündeki gülümseme dâim olsun.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,080
Doğum günün kutlu olsun sevgili Timed,
86.gif

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Doğum gününü kutlar ve her şeyin gönlünce olmasını dilerim.
İyi ki doğdun Timed. Nice huzurlu, mutlu ve Conan'lı yıllar dilerim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Ömrümü yedin ömrümü!!!
Arkadaş adamın her işi ters mi olur?
Yaş günü bile falsolu yahu!
Yinede tanımaktan salla gururu falani filanı sadece mutlu olmak bile yeter insana kadim ve değişmeyen dostum, ailenle sevdiklerinle bol çizgi romanınla sağlıklı nice yıllara :)
Hepi börtdey kardeşim :D

12 Şub 2010
15,006
543,776
Sevgili Timuçin dostum, yeni yaşın kutlu olsun.

Yeni yılın ve yaşının sana, ailene, sevdiklerine uğurlu, huzurlu, sağlıklı, bol kazanç ve çizgi romanlı olmasını diliyorum.

2013 Yılında mazeret izinlerini fazlasıyla kullandın. Buluşmalarımızda eksikliğini şiddetle hissediyoruz. Derlemelerini de özledik. İlk buluşmaya gelmediğin takdirde kaytarma günlerinin derlemesini şerifengin'e yaptıracağım bilesin:D

Seni seviyoruz.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Bütün dünyanın kutladığı bir doğum gününe sahip olmak güzel olsa gerek.
Sevgili dostum, gülen yüzün hiç solmasın, keyfin daim olsun.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,644
Sevdiklerinizle beraber çok uzun yıllar doğum günleri kutlamanız temennisiyle doğum gününüz kutlu olsun cimmeryalı kardeşim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,935
İstanbul
Çok değerli Timuçin abicim; doğum gününü en içten dileklerimle kutlar; tüm sevdiklerinle beraber sağlık, huzur, mutluluk ve umut dolu bir ömür sürmeni dilerim.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostlar ,
Buradan doğum günümü kutlayan , kutlamayan tüm üyelerimizin hepsine teşekkür ederim.
Mutlu ,başarılı , adaletli , demokratik bir yıl olması dileğiyle ...
İyi ki varsınız ...

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
Nice Senelere !

Sayin Timucin bey her ne kadar sahsen tanismasakta ayni platformda ayni sanati seven insanlar olarak beni bir dost olarak kabul edeceginizi dusunup dogum gununuzu kutlamayi bir elzem olarak goruyorum . Diyara olan katkilariniza bir Conan uyarlamasi ile tesekkur ediyorum , Allah saglikli ; huzurlu ve mutlu uzun omurler versin.
tcocvol15tcomk157.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Timed kardeşim doğum günün kutlu olsun.
Değerli kardeşim sevenlerinle ve sevdiklerinle birlikte uzun ve mutluluk dolu bir ömür dilerim.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Umarım gelecek yıllarınız önceki yıllardan daha iyi olur gönlünüze göre nice senelere.