KARAOĞLAN Haftalık Resimli Kahramanlık Dergisi Sayı 12

12 Şub 2010
15,006
543,750

02kanlsaltanat00.jpg
02kanlsaltanat33.jpg

Sayın cemalnacitolga şahsında
tüm çizgiromantutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık..
Mükemmel işlere imza atıyorsunuz üstadım..
Saygılarımı sunarım..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,174
Sayın "profesör",
emekleriniz ve bu harika seri için teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağlıcakla kalın.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
Karaoğlan her zaman ki gibi süper, üstadım.

Ama benim ilgimi 2. sayfada yer alan "Biz Bize" başlıklı okurlardan gelenler köesindeki bir yazı çekti. Suat yalaz üstad veya mektubu yazan "LEYLA EVİRGEN" hanım bizi yemiyorsa adı geçen hanım 40 (yazıyla kırk) arkadaşı adına mektup yazmış! Günümüzde bir kça ay içinde 40 kere indirilmeyen taramalar varken demek ki hatunlar kabul günlerinde Karaoğlan tartışıyorlarmış diyeceğim ama çocukluk günlerimden hatırladığım kadarı ile annemin kabul günleri 10 bilemedin 15 kişi olurdu. 40 kişinin bir araya geleceği mekan bulmak zor olduğundan olsa olsa o zamanların cazip sosyal aktivitelerinden olan kadınlar günü hamam sefasında 40 kişi biraraya gelip Suat Yalaz üstada mektup yazalım diye karar vermişlerdir herhalde.

Teşekkürler, değerli ağabey.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
teşekkürler üstad ellerine sağlık yeni bir seri süper paylaşımlar sağolasın

12 Şub 2010
15,006
543,750
Karaoğlan her zaman ki gibi süper, üstadım.

Ama benim ilgimi 2. sayfada yer alan "Biz Bize" başlıklı okurlardan gelenler köesindeki bir yazı çekti. Suat yalaz üstad veya mektubu yazan "LEYLA EVİRGEN" hanım bizi yemiyorsa adı geçen hanım 40 (yazıyla kırk) arkadaşı adına mektup yazmış! Günümüzde bir kça ay içinde 40 kere indirilmeyen taramalar varken demek ki hatunlar kabul günlerinde Karaoğlan tartışıyorlarmış diyeceğim ama çocukluk günlerimden hatırladığım kadarı ile annemin kabul günleri 10 bilemedin 15 kişi olurdu. 40 kişinin bir araya geleceği mekan bulmak zor olduğundan olsa olsa o zamanların cazip sosyal aktivitelerinden olan kadınlar günü hamam sefasında 40 kişi biraraya gelip Suat Yalaz üstada mektup yazalım diye karar vermişlerdir herhalde.

Teşekkürler, değerli ağabey.

Sevgili Gulyabani, Leyla Evirgen şimdi tanınmış ressamlarımızdan, eğer mektup sahibi aynı Leyla Evirgen ise, resme duyduğu ilgi nedeniyle yazmış olabilir, hamamda :) kırk kadın bir araya gelmez tabii, ama yatılı okulda ise mümkündür. O yıllarda Karaoğlan çok popülerdi ve genç kızlar en az erkekler kadar çizgi roman okurdu.

Belki de Suat abi bizi yemiştir:D