KARA MURAT SAYI 395

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,989
106,326

drzeko & altan
600dpi

Küçük bir not: Kara Murat 400. sayısından sonra ve bundan sonra yapacağım tüm paylaşımlarda gördüğüm lüzum üzerine 3Y çiftliğinin sığırları gibi çiftliğe özel damgalanmış sayfalar içeren çizgi diyarı filigranı kullanılacaktır.​

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Öncelikle muhteşem paylaşımlarınız için size ve dr. zeko üstadımıza sonsuz teşekkürler ediyorum. Fakat almış olduğunuz karara çok üzüldüğümüde belirtmek istiyorum sayın Altan üstadım. Umarım kararınızı tekrar gözden geçirir ve biz çizgiroman severleride düşünerek ona göre karar verisiniz. Saygılar sunuyorum.

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,386
Sayın altan "Türk Kılıcı Yunanistan'da" macerası sanırım 414 üncü sayıda bitecek. Mümkünse bu filigran koyma kararınızı 414'ncü sayıdan sonrasına erteleyebilirseniz bu macerayı temiz bir şekilde arşivleyebiliriz.. Her ne kadar bu karar beni de üzse de, her ne kadar 3y çiftliği diyerek ne kastettiğinizi anlayamamış olsam da, tabi ki karar sizin.. Büyük emek verdiğiniz Kara Murat paylaşımları için tekrar teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Emekleriniz için teşekkür ederim üstadım. Acaba kapaklara filigran koymasanız olur mu zira ben sadece kapak arşivciliği yapıyorum.. sadece kapağa koymamanızın bir sakıncası olmayacağını umuyorum, tabi ki büyük emekler verdiğiniz için her türlü kararınıza saygı duyuyorum. Sevgi ve saygılarımla..

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,451
7,069
Eskiden paylaşımların kenarına küçük isimler bırakırdık. Başka yerlerde paylaşımlarda isimler silinip tekrar paylaşırdı başka kişiler. Ama sonra artık çizgi roman severler kimin paylaşım yaptığını bildiği için buna gerek kalmadı. Kara Murat paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum. Ve en sevdiğim kahramanlardan biridir. Kendi taramalarımda içinde olmak kaydı ile hepsini bir kenara bırakıp sizin paylaşımlarınızdan güzel bir arşiv oluşturuyorum. Hatta ilk 8 macerayı kitap haline getirdim (sizin paylaşımdan önce)diğerlerini düzenliyordum vazgeçtim. Çünkü sizin paylaşımları alıp kitaplaştırmayı oradan yapacaktım. Neyse kararınıza saygı duyarım tabi ki ama yine de bizim gibi azınlıkta kalmış Kara Murat severleri yine de bir düşünün derim. Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Öncelikle Kara Murat en sevdiğim çizgi romanların başında geliyor. Yıllarca emek vererek gazete bayilerinin önünde bekleyerek ve bazen hoyratça yerlere atılan balyaların içinde düzgün sayı bulamadığım zaman o haliyle satın aldığım ve daha sonra başka gazete bayilerini dolaşıp düzgün kırışıksız balya iplerinin kesmediği bir faskül bulduğum zaman alarak bu şekilde binbir zahmetle biriktirdiğim Kara Murat kolleksiyonumu hiçbir menfaat gözetmeden, sadece çizgidiyarı okuyucularına kusursuz bir kara Murat kolleksiyonu olsun diye değerli üstadım Dr.zekoya gönderdim ve onun muhteşem taramaları ve sizinde değerli düzenlemelerinizle gerçekten harika bir Kara Murat arşivi yapıyorduk. Fakat bu almış olduğunuz kararla adeta yıkıldım Altan üstadım. Bu sayıları bir daha bir araya getiremeyebiliriz. Ben şimdiye kadar gözüm gibi bakarak korudum ve kolladım Kara Murat fasiküllerimi. Ancak bundan sonra ne olur, zaman ne gösterir bilemiyorum ama bu fırsat bir daha ele geçmeyebilir. Sizden, biz Kara Murat severler için tekrar düşünmenizi ve tabiri caizse bir pire için yorgan yakmamanızı rica ediyorum. saygılar sunuyorum.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,702
Ben Kara Murat sevenlerden biri değilim. Değil arşivime almayı, okumayı bile düşünmüyordum. Ama sizlerin pırıl pırıl taramalarınızı görünce neden olmasın dedim ve tamamlanınca okumak kaydıyla arşivlemeye başladım. Kime neye kızdınız bilemem ama, bir kişiye nazire yapmak için tüm diyarı incitmeniz çok hoş olmaz sanırım. Çizgili forumların taş devrinde böyle ilkellikler çok yapıldı, ben de yaptım. Ama modern çağlara eriştik artık. Dilerim kararınızı yeniden gözden geçirirsiniz.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,989
106,326
Ben Kara Murat sevenlerden biri değilim. Değil arşivime almayı, okumayı bile düşünmüyordum. Ama sizlerin pırıl pırıl taramalarınızı görünce neden olmasın dedim ve tamamlanınca okumak kaydıyla arşivlemeye başladım. Kime neye kızdınız bilemem ama, bir kişiye nazire yapmak için tüm diyarı incitmeniz çok hoş olmaz sanırım. Çizgili forumların taş devrinde böyle ilkellikler çok yapıldı, ben de yaptım. Ama modern çağlara eriştik artık. Dilerim kararınızı yeniden gözden geçirirsiniz.

Sayın çizgiroman dostları pireye kızıp yorgan yakmak gibi bir derdim yok, sosyal medya takip ediyorsanız göreceksiniz sahaf adı altında bazıları buradan indirdiklerini dijital hale getirip utanmadan satıyorlar. Birde yazıyorlar sizin için temizlendi şöyle oldu böyle oldu diye bunlar benim paylaşımlarım olmasa da hiçbir menfaat beklemeden paylaşım yapana, arşivini açana yazık değil mi. Lütfen bu yazdıklarımın altına yorum yazmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...