Zagor - Gizemli Gemi (124 sayfalık tam macera)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,405
66,850
Karagümrük
10 Temmuz 2023 Pazartesi

Bu kez de orijinali toplamda 360 banttan oluşan bu macerayı bantları üçer üçer gruplayarak ve her bir sayfaya adeta mayın gibi dikkatlice ve iz bırakmadan döşeyerek 124 sayfalık tam maceralı bir kitap haline getirdim. Böylece daha önceden alıştığımız kitap formatında paylaşılmamış olan güzel bir Zagor macerasına sahip olduk. Zagor severler için hazırladığım bu kitabı keyifle okuyup arşivleyebilirsiniz.

Not: Bantların hiç birini kendim çevirip balonlamadım. Çalışmalarına çok büyük saygı duyduğum Pertev üstatın paylaştığı 360 adet bantı kullandım. Bu kitabı oluşturmak için 3 gün harcadım. Bir günde ortalama 750 sayfa taranabildiğini varsayarsak, verilen emeği varın siz düşünün. Bir önceki TEX-MAYINLI KÖPRÜ paylaşımıma büyük ilgi göstererek, sıfır çeken paylaşımlar liginde bırakmadığınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,994
8,415
Bu büyük emeğiniz küçümsenmeyecek bir çaba sonucunda ortaya çıkarılmış muhteşem bir eser haline getirdiğiniz için size ve Pertev üstada sonsuz teşekkür ederim. Bir küçük teşekkürü size ve değerli paylaşımcı üstadlara çok görmek insanın kendisini sorgulaması demektir. Elinize yüreğinize sağlık. Ortaya çıkarılan bir nokta bile büyük bir başarı ve çaba sonucudur. Sevgi ve Saygılarımla

zeynelabi

Kıdemli Üye
11 Eki 2009
651
2,338
Emeginizi yürekten takdir ediyorum. Eser öncelikle kendi gönlünüz için. Çoğu arkadaşımın paylaşım yapan dostlarımızın çabasını beğendiğini hatta minnettar olduğunu düşünüyorum. Sizlerin sayesinde bu kadar kitaba ulaşabiliyoruz. Hepiniz sağolun varolun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Bir önceki paylaşımınızı görünce yorum yazmak istemiştim. Ama benim konuya yorum yazmak için girdiğimde bir çok arkadaşımız, bantların tek sayfa haline getirilmesindeki zorluğu ve büyük emeği görerek çok güzel yorumlarda bulununca ve yanlış hatırlamıyorsam iki sayfa yorum vardı, ben yorum yazmamıştım. Ama bu sefer de benzer bir işi görünce ve ardında yatan emeğin yoğunluğunu da bildiğimden burada size bir kere daha teşekkür etmenin burayı takip eden bir forum üyesi olarak kayıtsız kalamayacağım bir görev olduğunu düşündüğümden size çok ama çok teşekkür ediyorum. Diğer emek veren arkadaş ve kardeşlerimiz gibi çok var olunuz.

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
524
6,387
gerçekten şahane olmuş... şimdi tam bir kitaba benzemiş... bazı kareler renkli keşke hepsi renkli olsaymış, madem tamamını renklendirmeyecektin niye başladın be kardeşim o zaman. :) sanırım son bölümün balonlamasını da sen yapmışsın ki daha güzel olmuş diğerlerinden hem yazı karakteri ve hem de balonlara yerleştirme açısından... anlaşılan çevirip-balonlayan arkadaşın acemilik zamanlarıymış... çok teşekkürler..

logo0024

Yeni Üye
24 Şub 2016
63
264
10 Temmuz 2023 Pazartesi

Bu kez de orijinali toplamda 360 banttan oluşan bu macerayı bantları üçer üçer gruplayarak ve her bir sayfaya adeta mayın gibi dikkatlice ve iz bırakmadan döşeyerek 124 sayfalık tam maceralı bir kitap haline getirdim. Böylece daha önceden alıştığımız kitap formatında paylaşılmamış olan güzel bir Zagor macerasına sahip olduk. Zagor severler için hazırladığım bu kitabı keyifle okuyup arşivleyebilirsiniz.

Not: Bantların hiç birini kendim çevirip balonlamadım. Çalışmalarına çok büyük saygı duyduğum Pertev üstatın paylaştığı 360 adet bantı kullandım. Bu kitabı oluşturmak için 3 gün harcadım. Bir günde ortalama 750 sayfa taranabildiğini varsayarsak, verilen emeği varın siz düşünün. Bir önceki TEX-MAYINLI KÖPRÜ paylaşımıma büyük ilgi göstererek, sıfır çeken paylaşımlar liginde bırakmadığınız için teşekkürler.
Tüm paylaşımlarınız için çok teşekkürler.