Ultimate Spider-Man #59

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Evet, herkese selamlar Diyar dostları. Bu sayıyla birlikte hikaye ve cilt tamamlanmış oldu. Umarım beğenirsiniz. Önümüzdeki sayıda yeni bir hikaye başlıyor. Bu süreçte beni destekleyen desteklemeyen hiç fark etmez herkese çok çok teşekkürler. Nice güzel sayılara beraber ulaşmak dileğiyle.:) Ama daha öncesinde yorumlarda yazdım fakat görmemiş olanlar olabilir diye bir meseleyi burada tekrar belirtmek istiyorum. Ultimate Spider-Man serisine zaman içerisinde bir çok kişi emek verdi. En son çeviri işini yapan arkadaş da uzunca bir süre ,7 ay civarı, yeni sayı çıkarmadığını ve okuyucuların talebinin ısrarla devam etmesini gördüğümden bu işe girişmem gerektiğine karar vermiştim. Ancak geldiğimiz bu noktada geçenlerde tekrar denk geldim ve en son çeviriyi yapan arkadaş da galiba aşağı yukarı benimle aynı zamanlarda dönüş yapmış. Şimdi, açıkçası benim bu seriye devam etme isteğim hâlâ var ama bu çeviri işlerinde yazılmamış bazı kurallar olabilir. O yüzden devam edip etmeme konusunda biraz sürüncemede kaldığımı söyleyebilirim. Tabii dediğim gibi diğer arkadaş çok uzun süreler ara verebiliyor ve okuyucunun da bu yüzden mağdur olmasını istemem. Sadece ona bırakırsam belki gene ara verir. Şimdi bu konuda özellikle sitedeki tecrübeli ustalarımın fikirleri olmak üzere hepinizin fikirlerini almak isterim. Neyse fazla uzatmadan bitireyim. Sayıyla ilgili yorumlarınızı da mutlaka bekliyorum. Hepinize güzel günler dilerim.:)

Not: Diğer arkadaşa ulaşmamı söyleyenler olursa diye şimdiden belirteyim. İletişim adresine ulaşır ulaşmaz ona da yazmayı düşünüyorum. Benim amacım burada siz sevgili arkadaşların fikirlerini almak. Çünkü her zaman söylediğim gibi; benim için okuyucuların fikri tutarlı olduğu müddetçe her daim birinci dereceden önem arz eder.

5kzda05.jpg

59.Sayı

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Diğer arkadaşın chatbox una bakar mısın sevgili Tarkan88

İlgine çok teşekkürler. Devamını dörtgözle bekliyeceğiz

Son düzenleme:

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
Yorumunuz için teşekkürler fakat bende chatbox boş gözüküyor. O yüzden benim bir haberim yok. Umarım arkadaşı kırmamışızdır.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Yorumunuz için teşekkürler fakat bende chatbox boş gözüküyor. O yüzden benim bir haberim yok. Umarım arkadaşı kırmamışızdır.

seymin: sevgili darth crane namıdiğer tarkan88... ultimate spıderman serisi bizim taravirilemeyi pek isteyerek yapmadığımız, birisi el atsa da bizden çıksa bu iş, dediğimiz bir seriydi. böylesine uzun aralıklar vermemizin sebebi de bu gönülsüzlüğümüzdü. artık seriye sen el attığına göre ve hakkını vererek taravirilediğin için ultimate spıderman serisi artık sana aittir. helal-i hoş olsun. biz yoğunlaşmak istediğimiz diğer işlere yöneliyoruz. sana da teşekkür ederiz.

Tarkan88

Çeviri & Balonlama
14 Nis 2018
63
1,124
seymin: sevgili darth crane namıdiğer tarkan88... ultimate spıderman serisi bizim taravirilemeyi pek isteyerek yapmadığımız, birisi el atsa da bizden çıksa bu iş, dediğimiz bir seriydi. böylesine uzun aralıklar vermemizin sebebi de bu gönülsüzlüğümüzdü. artık seriye sen el attığına göre ve hakkını vererek taravirilediğin için ultimate spıderman serisi artık sana aittir. helal-i hoş olsun. biz yoğunlaşmak istediğimiz diğer işlere yöneliyoruz. sana da teşekkür ederiz.

Çok sevindim. İnanın üzerimden bir yük kalktı. Size de aracı olduğunuz için ayrıca çok teşekkürler.:)

Bedo

Yeni Üye
25 Nis 2022
29
39

Vallahi reis, bu vakte kadar istemesen de sırf biz okuyucular için bu seriyi devam ettirdiğin için biz okuyucular olarak sana teşekkür ederiz. :)