Tex Willer Özel : 07 Savaş Belirtileri

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,821

75efs00gezwfmfe5g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 129 (Tam Macera)

Çeviri, Balonlama, Bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Okurken de anlayacağınız gibi aradan yıllar geçmiş olsa da "Tex Willer Özel: 03 Bandera" macerasının devamı. Bu nedenle önce o maceraya bir göz atmanız yerinde olur diye düşünüyorum.

İYİ EĞLENCELER!!!​

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,073
8,689
Taptaze sıcak Tex Willer Özel serisi gelmiş, Daltas üstadım Çok teşekkürler sabahın bu saatinde bu güzel paylaşımları yapıyorsunuz sizlere ne kadar teşekkür edersem az. İyi ki varsınız, sağlıklı günler dileklerimle. Sevgi ve Saygılarımla.

Utkuhan

Yeni Üye
2 Şub 2019
74
191

75efs00gezwfmfe5g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 129 (Tam Macera)

Çeviri, Balonlama, Bütün düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Okurken de anlayacağınız gibi aradan yıllar geçmiş olsa da "Tex Willer Özel: 03 Bandera" macerasının devamı. Bu nedenle önce o maceraya bir göz atmanız yerinde olur diye düşünüyorum.

İYİ EĞLENCELER!!!​
Ellerine sağlık Daltas Ustam.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,995
83,831
Kasımpaşa
Günaydın dostlar! Benim gibi yaşı 60'ı geçkinler hatırlarlar, çocukluğumuzda çizgi roman hakkında en büyük tartışmalarımız hangi kahramanın hangisini dövebileceği konusundaydı... Teksasçılar Blek'in herkesi döveceği konusunda hem fikirdi, bazıları Tom taraftarıydı, uzak doğu sanatlarını bilirdi, çok iyi silah kullanırdı.. Baltalı İlah dersen o başkaydı biraz da mistik yanlarıyla bir başka yerdeydi, Fantom zaten ormanda 10 kaplan gücünde... Şimdi ben neden yazdım bunları, asında ben çaktırmadan Zagor taraftarıymışım onu anladım. Bundan önceki ilk karşılaşmalarında yaptıkları kavga yarım kalmıştı ya da berabere bitmişti, bu macerada da bir araya gelince bu konuya göndermeler yapılıp duruldu. Ancak Tex'de sürekli bir alaycılık, sürekli bir laf sokma durumu vardı. İnsan yarı yaş büyük birine biraz daha saygılı davranır ne o öyle sürekli ben seni döverdim de işte .... durumları. Valla içimden gelen Zagor'un Tex'i şöyle adamakıllı bir pataklaması ama nerde kitabın adı bile Özel Tex Willer... Latifesi bir yana soluksuz okuduğum maceralardan biri oldu.. Teşekkürler sevgili daltas, sen olmasan bu sayıları Türkçe okuma şansımız olmazdı.