Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858

BOTI-1-193x278.jpg

KONUSU​

“Sonsuz ızdırabını ortadan kaldırmak için, önce bin düşmanı ortadan kaldırmalı!”
Manji, feodal Japonya döneminde yaşayan bir ronindir ve ölümsüzlük ile lanetlenmiştir. Bu laneti yok etmesi için ise, bin farklı kötü adamı öldürmesi gerekmektedir. Genç bir kız ailesini öldürenlerden intikam almak için Manji’den yardım istemesiyle başlayan görev, bin düşman mezara girmeden sona ermeyecek.
1997’de Japonya’da düzenlenmiş olan Medya Ödülleri’nin Manga dalında “Mükemmeliyet Ödülü” almıştır.

Link:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,000
5,925
Çok teşekkür ediyorum , bizlere sunduğunuz manga serilerinden bir yenisi var karşımda . Bazılarına geçmişte online olarak rastlasam da , arşiv yapabilme , istediğim an ulaşabilme imkanı gibi düşüncelerimin karşılığını sağlayan paylaşımlarınız bir başka. Ancak , son günlerde bizlerle paylaştığınız serilere ait bilgi aktarımlarınızı da arşivlemekteyim. Manga ya da anime serilerinin , sadece konularını değil ,sanat açısından barındırdıkları türlü özelliklerini de bilmek benim için önemli. Bu paylaşım için , yine teşekkürlerimi sunuyorum @Saitama

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Çok teşekkür ediyorum , bizlere sunduğunuz manga serilerinden bir yenisi var karşımda . Bazılarına geçmişte online olarak rastlasam da , arşiv yapabilme , istediğim an ulaşabilme imkanı gibi düşüncelerimin karşılığını sağlayan paylaşımlarınız bir başka. Ancak , son günlerde bizlerle paylaştığınız serilere ait bilgi aktarımlarınızı da arşivlemekteyim. Manga ya da anime serilerinin , sadece konularını değil ,sanat açısından barındırdıkları türlü özelliklerini de bilmek benim için önemli. Bu paylaşım için , yine teşekkürlerimi sunuyorum @Saitama
Çok teşekkürler.

Türkçe Manga konusunda yaptığınız tüm paket paylaşımlar için minettarım.. Kimbilir daha ne hazineler paylaşacaksınız..
Çok teşekkürler..
Teşekkür ederim elimden geldiğince güzel seri arıyorum yoksa kötü manga da var ama özellikle iyileri seçiyorum