Milliyet 'Yakın Tarihimiz' Tarih ve Kültür Eki (Fasikül 4)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,596
34,984
İstanbul

Gazeteler Başlığının yeni düzenlemesi harika olmuş. Admin ve yöneticilerime buradan, Teşekkürler ediyorum.

Üstadım her gün yaptığınız birbirinden değerli ve özel paylaşımlarla bizi mutlu ederek, etrafınıza öyle bir sinerji yayıyorsunuz ki insan bu düzenlemeleri yaparken hiç yorgunluk hissetmiyor. Bu zamana kadar yaptığınız ve de yapacağınız tüm paylaşımlar adına bir kez daha çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki diyarımızdasınız! Sevgi ve saygılarımla..

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,636
Üstadım her gün yaptığınız birbirinden değerli ve özel paylaşımlarla bizi mutlu ederek, etrafınıza öyle bir sinerji yayıyorsunuz ki insan bu düzenlemeleri yaparken hiç yorgunluk hissetmiyor. Bu zamana kadar yaptığınız ve de yapacağınız tüm paylaşımlar adına bir kez daha çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki diyarımızdasınız! Sevgi ve saygılarımla..
Düzenlemelere harcadığınız, zaman ve emeğin fark edilmemesi mümkün değil üstadım. Bu zevkli uğraşınız arasında, övgü veya takdir mesajlarınız da, şahsen beni motive ediyor. Kapak yenileme de ayrı bir destek. Herşey için çok teşekkürler. İyi ki siz de varsınız.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,596
34,984
İstanbul
Düzenlemelere harcadığınız, zaman ve emeğin fark edilmemesi mümkün değil üstadım. Bu zevkli uğraşınız arasında, övgü veya takdir mesajlarınız da, şahsen beni motive ediyor. Kapak yenileme de ayrı bir destek. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki siz de varsınız.
Teşekkür ederim Üstadım. Bizlerin de yakıtı sizlerin paylaşımlarınız oluyor. :) Bu arada ilerleyen zamanlarda dergi çeşitliliği daha da artarsa olmadı dergileri; Aktüalite-Magazin, TV-Sinema, Bilim-Teknoloji, Tarih-Kültürel, Spor, Erkek, Kadın, Ekonomi, Otomobil vs, alt bölümlere ayırırız, hem böylece herkesin ilgi alanına göre takip etmesi daha kolay olur.. Sevgi ve saygılarımla..