Lilith 08

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,991
106,564
file

zeynelabi

Kıdemli Üye
11 Eki 2009
663
2,372
Bu serinin sonunu merakla bekliyordum. Sayın altan; gerek çizimleriyle, gerek öyküsüyle, gerek felsefesiyle ilginç bir eser kazandırdığınız ve paylaştığınız için çok teşekkür ederim

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
333
3,899
Gerçekten sayfa alt numaralarında bir atlama basımdan kaynaklanmıyorsa, 4 ve 5 yok.

Kitabın orijinali bende olmadığından basım hatası mı bilmiyorum ama İtalyancasını bulup gece gündüz demeden saatlerce emek verip o iki kayıp sayfayı Türkçeye çevirdim :D Bu sayfaların orjinal Türkçeleri eklenene kadar bu sayfaları kullanabilirsiniz. Resimlere sağ tıklayarak gerçek boyutlarında indirebilirsiniz. Resimleri 004a.jpg ve 004b.jpg olarak isimlendirdim. CBR içine bu isimlerle aktarıldığında doğru sıralamada gösterilecek. Sayfa altındaki numaralar İtalyancadaki sıralamadan.

eqh2mi63p0gvw7izg.jpg

4gv45xax47q90nezg.jpg

Son düzenleme:

kerimabi

Yeni Üye
23 Haz 2022
37
108
Kitabın orijinali bende olmadığından basım hatası mı bilmiyorum ama İtalyancasını bulup gece gündüz demeden saatlerce emek verip o iki kayıp sayfayı Türkçeye çevirdim :D Bu sayfaların orjinal Türkçeleri eklenene kadar bu sayfaları kullanabilirsiniz. Resimlere sağ tıklayarak gerçek boyutlarında indirebilirsiniz. Resimleri 004a.jpg ve 004b.jpg olarak isimlendirdim. CBR içine bu isimlerle aktarıldığında doğru sıralamada gösterilecek. Sayfa altındaki numaralar İtalyancadaki sıralamadan.

eqh2mi63p0gvw7izg.jpg

4gv45xax47q90nezg.jpg
Harikasınız. Teşekkürler.