Les Trésors Retrouvés de René Goscinny

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,422
17,026
Ankara
b6oxcabammqahmc5g.jpg

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,041
6,075
Çok teşekkür ediyorum sayın @Osidi . Merak ettiğim ve mutlaka edinmek istediğim seriydi. Serinin diğer kitaplarını da paylaşma imkanınız varsa , minnettar olurum. Zira , Le Monde'un çizgi roman sanatıyla ilgili yayınları hep etkileyici oluyor. Nitekim , kapaktan da görüldüğü gibi sanatçıların her biri , adeta 9. sanatın kilometre taşları . Son günlerdeki paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Sağ olun.

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,422
17,026
Ankara
Çok teşekkür ediyorum sayın @Osidi . Merak ettiğim ve mutlaka edinmek istediğim seriydi. Serinin diğer kitaplarını da paylaşma imkanınız varsa , minnettar olurum. Zira , Le Monde'un çizgi roman sanatıyla ilgili yayınları hep etkileyici oluyor. Nitekim , kapaktan da görüldüğü gibi sanatçıların her biri , adeta 9. sanatın kilometre taşları . Son günlerdeki paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Sağ olun.
'Le Monde' nin sanat üzerine yayınları ile ilgili belirli bir arşivim yok. Ama bildiğiniz eser isimleri varsa onlar üzerinden arşivi tararım.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,041
6,075
İlginize çok teşekkür ederim sayın @Osidi. Az önce paylaştığınız Le Monde kitabı kapağındaki isimlerin her biri şüphesiz önemli ama , özellikle Gotlib , gerek Pilote , gerekse de Fluide Glacial dergileri sayfalarındaki çalışmalarıyla hep ilgimi çekmiştir. Sanatçının çizimlerini , kitaplarını hep ilgiyle toplamaya çalışmışımdır. Ayrıca , değerli @balkan tarafından paylaşılan Esteban Maroto çizimlerini de , ilk dönemlerinden itibaren arşivlemeye çalışıyorum. Her iki sanatçı hakkında eser , katalog gibi yayınlar varsa , edinmekten mutlu olurum. ( Hala hayran hayran Dracula çizimlerini izliyorum ! )

Son düzenleme: