Kaliteli Çizgi Roman bastıran matbaa

''Yiğit''

Aktif Üye
8 Nis 2012
401
233
Mudanya/Bursa
Sayın LetsJoker;

Elinizdeki Jpeg çizgiromanlardan bir CD yaptırıp, bana satmayı düşünür müsünüz?

Saygılarımla.

LetsJoker arkadaşıma sormuşsun ama bende birşey cevaplamak istiyorum,forumdaki herkes bende dahil Çizgi roman gönül işidir diyor,sen parayla satarmısın diyorsun.Eğer burdaki çizgi romanlar paralı olsaydı en çok bilinen: Zagor,Teks,Tommiks vs parayla alırdık değilmi ?

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,191
Haklısınız; fakat dikkat ettiyseniz herhangi bir bedel belirtmedim. Neticede CD yaptırmak ve postaya vermek belirli bir bedel tutar, satmak derken kastım oydu... Arkadaşımızın niyeti para kazanmak olsaydı satış sitelerinde listelerdi... Masrafları mukabilinde demem gerekiyordu, yanlış ifade kullandım ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdim. Bundan dolayı başta LetsJoker arkadaşımız olmak üzere, hepinizden özür dilerim.

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Haklısınız; fakat dikkat ettiyseniz herhangi bir bedel belirtmedim. Neticede CD yaptırmak ve postaya vermek belirli bir bedel tutar, satmak derken kastım oydu... Arkadaşımızın niyeti para kazanmak olsaydı satış sitelerinde listelerdi... Masrafları mukabilinde demem gerekiyordu, yanlış ifade kullandım ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdim. Bundan dolayı başta LetsJoker arkadaşımız olmak üzere, hepinizden özür dilerim.

tamam bos bi zamanimda halletmeye caliscam.Pazartesi olabilir.Adresinizi o.m den atiniz

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Arkadaşlar, bende hp deskjet 1400 vardı.Kartuşları bitmişti, kullanmıyordum. Sonra kullanmam gerekti. Media Markt'ta kartuşları 90 TL civarındaydı galiba. Epson'un SW235W yazıcı-fotokopi-tarama modelini o zaman 109 TL ye aldım. Oğlum birkaç fotokopi çekince siyah kartuş bitti tabii. Bende Cescesor'un kolay dolum setinden aldım. Dört kartuş, 60 gr.lık dört renk mürekkep, dört şırınga ve kartuşların çipini sıfırlamak için bir çubuk var. Seti o zaman 43 TL gibi aldım. Ayrıca 150 gr. siyah mürekkebi de 12 TL gibiydi zannedersem. Ben çok memnunum sorun çıkmadı şimdiye kadar. Yalnız yazıcı almadan önce firmada setinin olup olmadığını sorun. Yeri Kadıköy'de Rıhtımda, Yazıcıoğlu'nun orada. Tel: (0216) 345 6460 ararsınız sorarsınız. Alternatif firmalarda var araştırın.