Hubert - Ben Gijsemans

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,224
7,299
Belçikalı genç sanatçı Ben Gijsemans'ın bu ilginç çalışması, Hubert adlı bir adamın küçük dünyası etrafında dönüyor. Eser boyunca Hubert müze ziyaret ediyor, resim sanatının önemli eserlerini inceliyor, bir apartmandaki dairesine gelip resim yapıyor, ara sıra karşı apartmandaki bir kadını gözetliyor ve bir de alt kattaki komşusuyla sohbet ediyor. Eserin belirgin bir konusu yok ama yine de tuhaf biçimde okuyucuyu içine çekmeyi başarıyor. Keyifle okunabilecek az diyaloglu bir çizgi roman. Bu farklı çizgi romanı bizlerle buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim değerli @balkan üstadım.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,042
30,106
Belçikalı genç sanatçı Ben Gijsemans'ın bu ilginç çalışması, Hubert adlı bir adamın küçük dünyası etrafında dönüyor. Eser boyunca Hubert müze ziyaret ediyor, resim sanatının önemli eserlerini inceliyor, bir apartmandaki dairesine gelip resim yapıyor, ara sıra karşı apartmandaki bir kadını gözetliyor ve bir de alt kattaki komşusuyla sohbet ediyor. Eserin belirgin bir konusu yok ama yine de tuhaf biçimde okuyucuyu içine çekmeyi başarıyor. Keyifle okunabilecek az diyaloglu bir çizgi roman. Bu farklı çizgi romanı bizlerle buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim değerli @balkan üstadım.

Üstat @Calligrapher , çok güzel şekilde kitabı anlatmış. Çok teşekkür ederim.

Yalnızlığı; bu kadar basit ama bir o kadarda çarpıcı şekilde anlatan bir grafik romandır.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,224
7,299
Zaten şu durum giderek tescilleniyor sanırım ,@balkan demek , ilginç ve önemli paylaşımlar demek !
Kesinlikle haklısınız değerli @eankara üstadım! Hiçbir karşılık beklemeksizin bizleri birbirinden ilginç ve değerli eserlerle buluşturan @balkan üstadımızın (ve tabii ki diğer tüm üstatlarımızın) diyarımızda olması bizler için ne büyük bir şans! Minnet ve şükran duygularımı ifade etmekte kelime bullamıyorum...