GATE - THUS THE JSDF FOUGHT THERE! OKU

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
2df39702f11591ff74741b2652b2d29a.webp

21. yüzyıla ait günlerden bir gün, Japonya'nın Tokyo şehrinin, Ginza bölgesinde bir paralel evren kapısı açılır. Kapının diğer tarafından binlerce asker ve çeşitli yaratıklar geçmeye başlar. O an, bütün Ginza cehennemin alevlerini tadar. Ve daha sonra bu olay atlatılınca, Japonya ile diğer Dünya'lar arasında bir geçit olduğunu ve bu geçidin, yeni olasılıklara gebe olduğunu fark eden hükümet, durum hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, bir grup asker ve başlarında olan komutanlarıyla birlikte geçidin diğer tarafında giderler. Ve komutanları da aynı zamanda bir otaku'dur. Gider gitmez, çeşitli olaylarla karşı karşıya kalırlar ve olaylar iyice çığrından çıkar. Kısacası, ateşli bir maceraya hazır olun.

Part1 :
Part2:
Part3:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,001
5,925
Çok teşekkür ediyorum . Her zaman olduğu gibi , konu hakkında engin bilgi ve arşiv birikiminiz dahilinde , bu kadar hızlı paylaşımda bulunacağınızı tahmin etmemiştim . Normal olarak yaptığınız kolay bir faaliyet değil Sayın @Saitama, Sağ olun .

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,994
8,415
@Saitama üstadım. Manga paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Ne paylaşım ama ilk sayı gelmeden tüm bitmiş serinin gönderilmesi tarifsiz bir sevinç kaynağı. Eline yüreğine sağlık. İyi ki varsınız.