Dylan Dog Renkli Seri 023 Gizemli Ada

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
372
4,451
Gazimağusa/KKTC
Renkli Seriye devam...

"Egg Adası"; dünyanın yumurtası... Dalgalarla çevrili, kıyının gürültüsünden uzakta, gizemli bir yaşam sürmektedir.
Denizin ortasındaki o kayalıkta yaşayan insan-hayvanlar, çılgın kimeralar kimlerdir?
Rahatsız edici Doktor Lancaster hangi korkunç deneyleri yürütüyor?

İyi okumalar... 🇹🇷

itsari

Yeni Üye
9 Şub 2024
26
120
Elinize sağlık, çok teşekkürler...

İlk 4 sayıdan sonra 22. sayıya geçmenizin sebebi aradaki sayıların renkli versiyonlarının forumda olması mı, ben göremedim ya da onları daha sonra mı paylaşacaksınız?

Tekrar ellerinize sağlık, yeni paylaşımlarınızı heyecanla bekliyorum...

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
372
4,451
Gazimağusa/KKTC
Elinize sağlık, çok teşekkürler...

İlk 4 sayıdan sonra 22. sayıya geçmenizin sebebi aradaki sayıların renkli versiyonlarının forumda olması mı, ben göremedim ya da onları daha sonra mı paylaşacaksınız?

Tekrar ellerinize sağlık, yeni paylaşımlarınızı heyecanla bekliyorum...
Öncelikle iyi temennileriniz için teşekkür ederim. Aslında ilk baştaki niyetim sırasıyla Renkli Serinin Türkçelerini paylaşmaktı ancak 4'üncü sayıdaki yorumları okursanız 22'nci sayıya atlama sebebimi anlaşılacaktır. Tüm üyelerinin tamamen gönüllü ve hiç bir karşılık beklemeksizin paylaşım yaptıkları bu platformda kısır tartışmalara girmemek adına böyle bir karar aldım.

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
372
4,451
Gazimağusa/KKTC
Öncelikler elinize sağlık. Harika bir paylaşım. Anlayamadığım için baştan affınıza sığınırım; benim bir sorum olacaktı; bu bir tarama mı, yoksa çeviri balonlama mı acaba?
Teşekkür ederim bu aslında Klonlama+Balonlama şeklinde bir paylaşım. İtalyanca olan renkli nüshanın Türkçe yayınlanan ile klonlaması. Bu arada eksik, yanlış yada anlaşılması zor olan kısımları da balonladım. Türkçe olan siyah beyaz kısmı ise benim kendi taramalarım.

Son düzenleme:

Zeljko

Yeni Üye
12 Ara 2023
47
332
Dylan Dog sıradışı bir adaya gelir ve kendisine gizemli işvereni Lancaster tarafından daha da sıra dışı bir görev verilir . Adaya varışından itibaren işler daha da garipleşecek ,Dylan ve arkadaşları, adayı canlı terk etmek ve özel bir dünya görüşüne sahip olan insan-hayvanlardan kaçmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kalacaklardır.Ellerinize sağlık sevgili Gokhun.