ÇİZGİ ROMAN YOUTUBE KANALI

Midplus

Yeni Üye
15 Ocak 2023
12
90
Herkese merhaba arkadaşlar.Türkiye'de 3-5 aktif olarak çizgi roman içerikleri yapan biriyim.Sizlerin desteğini hemde çizgi romandan ayrı kalmamanız için kanalıma göz atmanızı tavsiye ve rica ederim :).Kanalımda Alışveriş videoları,öneri okuma sıraları ve ÇİZGİ ROMAN NERDEN ALINIR adlı çizgi roman dükkanlarını gezdiğim seri var.Desteklerinizi bekliyorum.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,278
5,560
Sayın Midplus, kanalınızı yeni keşfettim ve kendim ufakta olsa koleksiyon yapmaya başladım. Sizden bağımsız çizgi romanları da incelemenizi rica ediyorum, biliyorsunuz DC ve Marvel serilerinin tarihi eski olduğu için takip etmek ve toplamak zor oluyor, başarılar diliyorum, umarım kanalınız büyür ve akla gelen inceleme kanalları arasında yer alırsınız. İyi akşamlar dilerim.

Midplus

Yeni Üye
15 Ocak 2023
12
90
Sayın Midplus, kanalınızı yeni keşfettim ve kendim ufakta olsa koleksiyon yapmaya başladım. Sizden bağımsız çizgi romanları da incelemenizi rica ediyorum, biliyorsunuz DC ve Marvel serilerinin tarihi eski olduğu için takip etmek ve toplamak zor oluyor, başarılar diliyorum, umarım kanalınız büyür ve akla gelen inceleme kanalları arasında yer alırsınız. İyi akşamlar dilerim.
bağımsızlar inceleme videosu şu an için yok fakat öneri videolarında genel olarak bağımsız çizgi roman öneriyorum bir göz atabilirsiniz.Teşekkür ederim :)

Midplus

Yeni Üye
15 Ocak 2023
12
90