An English Trilogy (İngilizce)

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,956
29,012

An English Trilogy (2021)

François Rivière, Arnaud Floc'h (Artist)

Tanıtım Yazısından:

Eğer korkunç havanın ve tüvitle sarılmış gizemlerin hayranıysanız, o zaman klasik "Albany & Sturgess" serisinden bonus malzeme ve ekstra İngiliz havasıyla zenginleştirilmiş bu eksiksiz koleksiyona bayılacaksınız.

Bitmek bilmeyen İngiliz yağmuru yüzünden zaten yıpranmış olan sinirlerinizi yıpratacak kanlı cinayetleri ve entrikaları keşfedin.

Rivière ve Floc'h, duman ve aynaların, gölgelerin ve hayaletlerin olağanüstü bir kombinasyonunu sunuyor; bu, edebi yaratım sürecini ve onun gerçeklik ve hayal gücünün gizemli kokteylini açığa çıkarırken okuyucuda neredeyse röntgenci bir zevk uyandırıyor. Müthiş!

kemalettin

Onursal Üye
13 Eyl 2011
532
2,784

Eğer korkunç havanın ve tüvitle sarılmış gizemlerin hayranıysanız, o zaman klasik "Albany & Sturgess" serisinden bonus malzeme ve ekstra İngiliz havasıyla zenginleştirilmiş bu eksiksiz koleksiyona bayılacaksınız.

Bitmek bilmeyen İngiliz yağmuru yüzünden zaten yıpranmış olan sinirlerinizi yıpratacak kanlı cinayetleri ve entrikaları keşfedin.

Korkunç hava, ekstra İngiliz havası ve İngiliz yağmuru
sizi bilmem ama
bence yeterli bir çağrışım yaptı bende
İngiltere kaynaklı İngilizce öğretim kitaplarının en başında neden olmazsa olmaz hangi kelime öğretiliyor
biliyorsunuzdur herhalde

-şemsiye"

teşekkür ediyorum sn @balkan