A. E. Van Vogt - Uzaylı

oktayyapıcı13

Onursal Üye
29 Haz 2015
1,404
15,993
cqsoI7ah_o.jpg

...Uzaylı çocuk hemen cevap verdi: -Kendim için korkmuyorum, fakat görevimi tamamlamadan tanınmak istemiyorum. Şunu belirtmeliyim ki türümün soylu bir evlâdı olarak ben, her zaman bu dünyalıların tümünden üstünüm. Hatta diyebilirim ki, bizim gibi bir ırka karşı hiçbir savunma güçleri yok. Bana öyle geliyor ki baba, bu gezegeni rahatça ele geçirebiliriz.

Beklemediği bu görüş, uzaylı gözlemciyi rahatsız etti:

-Aceleci oğlum. Bazı şeyler göründükleri gibi değildir. Bunu zamana bırakalım. Sen casusluk görevini sürdür diye konuştu...

İnanna Salome

Aktif Üye
4 Eki 2023
256
1,646
Baskan Serisinden. Bu seriden 25 kadar kitap vardı diye hatırlıyorum. 1995-96 yılı gibi almıştım. Bu seriden 10. Gezegen adlı romana hâlâ ulaşamadım. Bu paylaşım için teşekkür ederim. 10. Gezegen isimli romanı paylaşacak arkadaşa minnettar kalırım.
Duygularıma tercüman oldunuz. Benim de serideki tek eksiğim Edmund Cooper'ın Onuncu Gezegeni. Türkçesini bulamadığım için uzun uğraşlarla İngilizcesini buldum tabii ki Baskan değil. Benim de Baskan Kurgu Bilim Dizisi'nden Onuncu Gezegeni paylaşan diyar dostumuza minettarlığım sonsuz olur.

oktayyapıcı13

Onursal Üye
29 Haz 2015
1,404
15,993
Duygularıma tercüman oldunuz. Benim de serideki tek eksiğim Edmund Cooper'ın Onuncu Gezegeni. Türkçesini bulamadığım için uzun uğraşlarla İngilizcesini buldum tabii ki Baskan değil. Benim de Baskan Kurgu Bilim Dizisi'nden Onuncu Gezegeni paylaşan diyar dostumuza minettarlığım sonsuz olur.
Bir arkadaşımız kitabın kendisinde mevcut olduğunu, tarayacağını ifade etmişti. Bir süre bekleyelim.