YIL 2023 Barış Manço Fotoromanı

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
YIL 2023

Barış Manço ve Kurtalan Ekspres'in oynadığı hangi gazetede yayınlandığını bilmediğim ekte fotoğraflarını sunduğum Yıl 2023 isimli fotoromanı arıyorum. Arşivinde olan sayın diyardaşımızın siteye yüklemesini rica ediyorum. Eğer sitede varsa bulamadığım için "kendimi hıyar gibi" hissederim.

E6ceMeZWQAkXiN7.jpg

EZXiL9_WoAAaUPx.jpg

EWHLWIIXgAICflB.jpg

ELQXaJHXUAI0QxT.jpg

DjTHoi-XsAAxgLs.jpg

E6JU6y5WYAM59TS.jpg

---------------------------------------------------

NOT: Fotoromanda kullanılan yazı fontunu çok beğendim, keşke şimdilerde de balonlama da bu font kullanılsa...

Son düzenleme:

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
405
4,246
İstanbul
Not kısmını şimdi fark ettim. Dikkat ederseniz balonlamada kullanılan yazı tipinin bir font değil el kaligrafisi olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki el yazılarını fonta çevirmek mümkün ama o zaman el yazısındaki duruma göre oluşan karakteristik özellikler kayboluyor ve aynı hissi vermeyebiliyor.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Not kısmını şimdi fark ettim. Dikkat ederseniz balonlamada kullanılan yazı tipinin bir font değil el kaligrafisi olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki el yazılarını fonta çevirmek mümkün ama o zaman el yazısındaki duruma göre oluşan karakteristik özellikler kayboluyor ve aynı hissi vermeyebiliyor.

Bu yazı fontunu çevirmeyi düşünüyorum, tabi zaman bulabilirsem. Alfabenin her harfinden bir tane alsam yeter diye düşünüyorum, gerisi artık çeviri ve balonlama yapan sayın değerli üyelerimize kalıyor.:D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Başlığı değiştirerek konunun fark edilirliğini arttırdım.
Umarım bir dostumuzda vardır. Ben de merak ettim.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,851
Bu yazı fontunu çevirmeyi düşünüyorum, tabi zaman bulabilirsem. Alfabenin her harfinden bir tane alsam yeter diye düşünüyorum, gerisi artık çeviri ve balonlama yapan sayın değerli üyelerimize kalıyor..:D

Bu font bizde var manga çevirisi yaparken çok sık kullanıyordum ismini hatırlarsan yazacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Ben bir videodan resimleri alarak bir dosya haline getirdim. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Hiç yoktan iyidir.
Resim kalitesi aşağıdaki gibidir.
cfyfbsl.jpg

Barış Manço 2023 Fotoroman:

Dostum aynısını ben düşünüyordum ki sen benden hızlı davranmışsın, benden daha fazla yaşayacaksın :) Gönüller birmiş. Eline emeğine sağlık. Çok teşekkür ederim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
Ben bir videodan resimleri alarak bir dosya haline getirdim. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Hiç yoktan iyidir.
cfyfbsl.jpg

Enver Yılmaz üstadım, her yoklukta mutlaka bir alternatif üretmeniz takdire şayandır. Anlamlı ve değerli bir paylaşım, teşekkür ederim. Saygılarımla.

astronot

Yeni Üye
19 Tem 2022
1
1
YouTube'da paylaşılan video şu an bulabileceğimiz en iyi belge muhtemelen. Keşke diğer bölümleri, devamıyla birlikte okuyabilsek/ulaşabilsek...

ananonimtarkan

Yeni Üye
24 Şub 2023
4
10
Merhabalar, bu fotoromanın tamamı elinde mevcut olan var mıdır? @Enver Yılmaz Bey'in attığı link şu an çalışmıyor. Enver Bey rica etsem elinizdeki dosyayı tekrar yükleyebilir misinizi?

ananonimtarkan

Yeni Üye
24 Şub 2023
4
10
cfyfbsl.jpg

Merhabalar, bu fotoromanın tamamı elinde mevcut olan var mıdır? @Enver Yılmaz Bey'in attığı link şu an çalışmıyor. Enver Bey rica etsem elinizdeki dosyayı tekrar yükleyebilir misinizi?

Menkuara

Yeni Üye
24 Ağu 2023
1
0
Fotoğraf haline getirilmiş olan linki yenileyebilirmisiniz? Ya da daha önceden indiren bir arkadaşın özelden atması mümkün mü?

Son düzenleme: