"Büyücü Goşa" ile "Camoka" karakterlerinin görsellerine sahip olan var mı?

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Merhaba, üzerinde çalışmakta olduğum tez konumla alakalı olarak Tarkan çizgiromanındaki GOŞA (büyücü) ile Karaoğlan'daki CAMOKA karakterlerinin görsellerine ihtiyacım var. Ancak hiç bir yerde bulamıyorum. Çizgi romanlara ulaşmak da neredeyse imkansız. Bİldiği bir yol yada kaynak olan varsa, rica etsem paylaşır mısınız? Teşekkürler
Bu konuyu "Cydesigner" nickli üyemizin isteği üzerine açtım. Umarım kendisine yardımcı olabilecek bir üyemiz çıkar. Teşekkürler..

Son düzenleme:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,815
Camoka Danyal Topatan, Büyücü Goşa Eva Bender olmalı. İsimleriyle ararsan belki bulabilirsiniz.

Cydesigner

Yeni Üye
25 Kas 2017
9
24
google'a yazıp görsellerde aratın, onlarca resim çıkacaktır.
Selamlar. ilginiz için teşekkürler. Google ve benzeri arama motorlarından araştırdım, ancak çıkan görseller çok sınırlı olduğu için ne yazık ki yeterli olmadı. Umarım bu mesajı okuyan üyelerimiz arasından yardımcı olabilecek birisi çıkar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cydesigner

Yeni Üye
25 Kas 2017
9
24

Bence de görür sevgili abolardis zira harika bir tarama yapmışsınız. Konuya gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederim.
Umarım "Camoka" için de arkadaşımıza yardımcı olabilecek biri çıkar..

Gerçekten çooookkk teşekkürler. Devrim Kunter hocamızın önerisi üzerine buraya üye oldum. ve gerçektekten de paylaşmayı seven insanlarla doluymuş burası. çok teşekkür ederim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Gerçekten çooookkk teşekkürler. Devrim Kunter hocamızın önerisi üzerine buraya üye oldum. ve gerçektekten de paylaşmayı seven insanlarla doluymuş burası. çok teşekkür ederim.
Yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.. Diyarımız diye söylemiyorum ama burada gerçekten karşılıksız yardımlaşmayı-paylaşmayı şiar edinmiş hepsi birbirinden değerli çok güzel insanlar var. Onlar olmasa zaten buranın diğer sitelerden bir farkı olmazdı.. Bu arada umarım "Camoka" talebiniz ile ilgili bir üyemiz çıkar... Son olarak Devrim Kunter ustaya selamlar...

tonton

Yeni Üye
2 Ağu 2009
20
215
4GAr9A.jpg
[/url][/IMG]

camoka bildiğim kadarıyla karaoğlan karakteri

Moderatör tarafında düzenlendi:

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
357
3,054
Tokat -Niksar
Bendekileri karıştırdım Gümüş Eyer 1 ve 3. sayıların kapağında Gosha var. Fakat Camoka hiçbirinde yok. Turkuvaz'ın bastığı sadece 2 kitap yok bende onlarda da Camoka yok zaten. Acaba hangi kitap veya macerada var Camoka? Bilen varsa yardımcı olursa ben de sevinirim.

Cydesigner

Yeni Üye
25 Kas 2017
9
24
Bendekileri karıştırdım Gümüş Eyer 1 ve 3. sayıların kapağında Gosha var. Fakat Camoka hiçbirinde yok. Turkuvaz'ın bastığı sadece 2 kitap yok bende onlarda da Camoka yok zaten. Acaba hangi kitap veya macerada var Camoka? Bilen varsa yardımcı olursa ben de sevinirim.
Merhaba, öncelikle ilginiz ve yardımlar için çok teşekkürler. Sanırım küçük bir karışıklık oldu. Dediğiniz gibi Goşa Tarkan, Camoka karakteri de Kara Oğlan'da yer alıyor.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Büyücü Goşha'yı bulursanız banada haber verin..
Onunla benim gençlikten kalma bir hesabımız var..

tonton

Yeni Üye
2 Ağu 2009
20
215
g9gD82.jpg
[/url][/IMG]
6yBEm7.jpg
[/url][/IMG]
5G03Vj.jpg
[/url][/IMG]
qJ0aE5.jpg