'Gelişim Oxford' İngilizce Dil Öğretim Ansiklopedisi 1

'Gelişim Oxford' İngilizce Dil Öğretim Ansiklopedisi 1

Gelişim Oxford İngilizce Dil Öğretim Ansiklopedisi

Like Tree40Likes
  • 27 Post By dişlivida
  • 6 Post By murats
  • 3 Post By Baltimora
  • 1 Post By mfyrat
  • 1 Post By dişlivida
  • 1 Post By mfyrat
  • 1 Post By mfyrat

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16.Ocak.2021, 23:45   #1
Süper Üye

dişlivida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 75930
•Rep Seviyesi :
dişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond repute
Standart 'Gelişim Oxford' İngilizce Dil Öğretim Ansiklopedisi 1
Gelişim Oxford Dil Öğretim Ans.1

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Gelişim oxford toplam 200 ders bu 200 ders 100 fasikülde toplanmış. Her klasörde ses dosyalarıda var. Daha önce başka sitede galiba 48. Sayıya gelirken yükleyen kardelen rumuzlu arkadaş birden bire sesi soluğu kesildi. Herhalde kendisine bir şey oldu hiçbir haber alınamadı. 48 den sonra ben elimde olan bu ansiklopediyi taradım yükledim. Yani yarısı bana yarısıda kardelen rumuzlu arkadaşa aittir.inşallah bir aksilik olmazsa hepsini sırası ile yüklemeye çalışacağım. sonra derece faydalı bir eser.biraz gayret sarfeden ingilizceyi yeterli seviyede öğrenebilir küçük bir ipucu türkçe metinleri ingilizceye çevirmeye çalışmak daha iyi sonuç veriyor . İçinde her dersin ses dosyası da var. talep görürse sitede paylaşırım.

Konu dişlivida tarafından (16.Ocak.2021 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.
dişlivida isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 01:33   #2
Onursal Üye

murats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25686
•Rep Seviyesi :
murats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond reputemurats has a reputation beyond repute
İlgi ve talep görmez mi hiç?

Benim elimde hala tüm kasetleri ve ciltleri mevcut olmasına rağmen, dijital ortamda da bunları arşivlemek ilgimi çeker.

Bu ansiklopediyi, taa çıktığı yıllarda, her hafta bir fasikül alacak şekilde tek tek biriktirmiştim. Sonra da bayilere cilt kapakları gelmişti. Onları da alıp, 5 cilt olarak ciltletmiştim. Kasetleri nasıl edinirdik hatırlamadım şimdi. Onlar da 5 sayıda bir derginin paketinden çıkardı sanırım.

Artık teyp cihazı bulmak, bugüne kadar saklamış olmak da ihtimalen düşük olduğu için kasetlerini dinlemek de zordu. Bunları da içine koymuş olmanız bulunmaz bir imkan. Bu eğitim seti, hem konuları, hem Lovat ailesini anlatan birleşik hikayesi, hem de soru, testleriyle, bulmacalarıyla, çizgi-romanlarıyla son derece güzel bir İngilizce eğitim setidir. Tavsiye ederim.

Sevgili dişlivida. Öncelikle bu esere emek veren sana ve kardelen rumuzlu arkadaşa teşekkürler.

Madem tüm 100 fasikül de zaten hali hazırda taralı ve sesleri toplanmış hazır bir şekilde duruyor;
o zaman ilgi gördükçe yavaş yavaş değil de; hatta belki kapaklarını da yüklemekle de uğraşmadan, belki de böyle beşer beşer paketler halinde, paylaşmayı hızlandırıp, tüm projeyi senin de sıkılmana mahal vermeden tamamlarsın teklifindeyim.
Yarım kalmasın diye.

Tekrar teşekkürler.

Konu murats tarafından (17.Ocak.2021 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.
murats isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 03:25   #3
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 219257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Konu İngilizce eğitimi olunca her zaman rağbet görür Üstadım. Şayet bu eğitim serisini de tamamlarsanız çok büyük bir iş görmüş olursunuz kanımca. Sizlere şimdiden kolay gelsin. Bu arada umarım Kardelen arkadaşımızın başına kötü bir şey gelmemiştir.
dişlivida, murats ve yeryüzü bunu beğendi.

Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 13:45   #4
Yeni Üye

mfyrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
mfyrat is on a distinguished road
Emeğiniz için ellerinize sağlık ve çok teşekkürler. Yalnız ben 1 ve 3'ü indirdim Cdisplay formatında yüklendi ama dosyalar açılmadı. Acaba farklı bir şekilde mi denemem lazım? Tekrar teşekkürler.
Baltimora bunu beğendi.
mfyrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 13:56   #5
Süper Üye

dişlivida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 75930
•Rep Seviyesi :
dişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond reputedişlivida has a reputation beyond repute
mfyrat sende bir yanlışlık olmalı, çünkü şimdi denedim gayet güzel.. istersen bir daha dene, cdisplay formatında olması mümkün değil. cdisplay cbr için bildiğim kadarı ile..
Baltimora bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
dişlivida isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 15:04   #6
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Bende direk Cdisplay formatıyla açmaya çalışıyor. PDF veya diğer dosya açma şekillerini deneyebilirim.
Baltimora bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.
mfyrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ocak.2021, 15:15   #7
Yeni Üye

•Rep Seviyesi :
Biraz karışık yolla ile olsa da açmayı başardım, tekrar teşekkürler.
Baltimora bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler
Stil