Who Killed Lucky Luke(İngilizce)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Who_Killed_Lucky_Luke.jpg

NEb5ZN.jpg

teRbUNF.jpg

Who Killed Lucky Luke:

Çizimleri ve hikayesi ile çok farklı bir Red Kit sizleri bekliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Aslında kastım çeviri metnini göndersinler idi. Balonlama yapardım ben :)

Selamlar Shoryuken hocam. Bunu çevirmeyi düşünüyorum. Sen de balonlama konusunda yardımcı olursan birlikte çalışabiliriz:)

Örnek olarak metinleri sana bu şekilde göndersem senin için uygun olur mu? Mac Word'de ekledim metin kutucuklarını, umarım doğru yerde görüp copy-paste yapabiliyorsundur!

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Selamlar Shoryuken hocam. Bunu çevirmeyi düşünüyorum. Sen de balonlama konusunda yardımcı olursan birlikte çalışabiliriz:)

Örnek olarak metinleri sana bu şekilde göndersem senin için uygun olur mu? Mac Word'de ekledim metin kutucuklarını, umarım doğru yerde görüp copy-paste yapabiliyorsundur!

Üstadım selamlar.
Metinleri bu şekilde sıralamak size bayağı zahmet verecektir. Onun yerine şöyle word dosyasına şu şekilde yazabilirsiniz:
-----

01

Aman Allah'ım, yaptım!

O bendim. Hahahaha

Sonunda efsaneye son verdim! veya (Nihayet efsaneye son verdim!)

Red Kit'i öldürdüm!

02

vs vs vs
-----

Sayfa numarası, her balon arasında bir boşluk. Bu şekilde daha hızlı ve düzgün bir çalışma yapılabilir. Kolay gelsin.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Üstadım selamlar.
Metinleri bu şekilde sıralamak size bayağı zahmet verecektir. Onun yerine şöyle word dosyasına şu şekilde yazabilirsiniz:
-----

01

Aman Allah'ım, yaptım!

O bendim. Hahahaha

Sonunda efsaneye son verdim! veya (Nihayet efsaneye son verdim!)

Red Kit'i öldürdüm!

02

vs vs vs
-----

Sayfa numarası, her balon arasında bir boşluk. Bu şekilde daha hızlı ve düzgün bir çalışma yapılabilir. Kolay gelsin.

Tamamdır dostum. Senin için sorun yoksa benim için daha iyi olur tabi :)

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
bu eserin yakında türkiyede yapıkredi yayınları tarafından basılacağı duyumu var. telif e takılmayın aman dikkat.