Doğan Kardeş 1968 Sayı 105

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
dogankardes19681028sayi105sayfa.jpg

Kapakların ham ve temizlenmiş halleri CBR dosyası içinde ek olarak sunulmuştur.​

Baskıdan kaynaklı renk kayması, yoğunluk dağılması ve solgunluk gibi sorunlar nedeniyle Zero-X yayınını yapıldığı orijinal dergi TVCentury21'den aldığım sayfalarla kapakların yeni bir versiyonunu üreterek EK3 başlığıyla CBR dosyasına ekledik. Yukarıdaki resim bu yöntemle üretilmiş kapağa ait.

sorucuc.jpg

Yanıtlar İçerde... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Seninle aynı seriden kitapları tarayıp paylaşmak hem yorucu hem de çok zevkli oluyor

En sonunda avatarın olan ZeroX'li sayılara geçtik sonunda.
"Baskıdan kaynaklı renk kayması, yoğunluk dağılması ve solgunluk gibi sorunlar nedeniyle Zero-X yayınını yapıldığı orijinal dergi TVCentury21'den aldığım sayfalarla kapakların yeni bir versiyonunu üreterek EK3 başlığıyla CBR dosyasına ekledim. Yukarıdaki resim bu yöntemle üretilmiş kapağa ait."
Harika olmuş dostum, çıtayı bir kademe daha yükseğe almış oldun. Seninle aynı seriden kitapları tarayıp paylaşmak hem yorucu hem de çok zevkli oluyor.
Eline, gözüne sağlık çok teşekkür ediyorum. Hemen de ana listeye ekliyorum.

alaska698crcttt.jpg

12 Şub 2010
15,006
543,776
Koltuğu düzelttim, kemeri bağladım

Zero ile uçuş keyfi yaşayacağım

İkram menüsü de harika

Doğan Kardeş

Teşekkürler sevgili abartman

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Sayın abartman'dan, her zamanki gibi mükemmel bir paylaşım daha. Teşekkürler üstadım; ellerinize sağlık. Saygılarımla.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Doğan Kardeş dergisinin sadece ön ve arka sayfaları için bile bu kadar uğraş vermeniz her türlü övgüyü ve sizlere saygı duymayı gerektiriyor. Sayın abartman ve zamangezgini sonsuz teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Her türlü övgüyü bolca hak eden bir paylaşım.. Yakında yüzümü kızartıp eski taramalara da bir zahmet el atıversen diyeceğim affına sığınarak.. Şöyle eksiksiz bir arşiv için yüzümün allı morlu oluşuna katlanabilirim.. Her şey çizgi roman için.. Teşekkürlerimle..