Tex 744 Mefisto'nun Zaferi

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,664
Tex 744 Mefisto'nun Zaferi

yo32p41h5w6fvns5g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 129

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Hristiyan papazlar ne derler? Toprak toprağa, kül küle! Mefisto'nun ibretlik bir zaferi!
Bakalım bir daha görmek nasip olacak mı?

Önceki Yayın Durumu:

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

Son düzenleme:

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,158
6,847
Değerli daltas üstat,
Zaten geçen sayı çok heyecanlı bir yerde kalmıştı, yukarıdaki tanıtım yazınızla merakımızı iyice artırdınız. Bu harika sayıyı işi gücü bırakıp hemen okumak şart oldu! Çok teşekkürler, elleriniz dert görmesin...

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
174
975
Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler. Çizgi roman sever dostlar hayatınızda herşey yolundayken bol bol okuyun hatta hunharca davranıpp okunmadık çizgi roman bırakmayın. Sorunlarımı çözüp, kafamı toparladıktan sonra tam olarak bunu yapacağım. Hunharca, vakit gözetmeksizin okuyacağım.

Son düzenleme:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,851
İlklerin adamından yine yeni bir ilk.. Çok teşekkür ediyorum keyifle okuyacağım değerli üstadım emeğin için yürekten teşekkür ederim.

eskicizgi

Kıdemli Üye
16 Ağu 2016
185
376
Bursa
Paylaşım için çok teşekkürler Dündar Bey Üstadım.Sağ olasın,var olasın.Paylaştığın Teks Willer'in bu yeni Mefisto macerası sayesinde;bir an için de olsa,elli sene önce ki çocukluğuma gittim ve her hafta merakla çıkmasını beklediğim çizgi romanları okuduktan sonra,rahmetli babannemden kalma çeyiz sandığında biriktirdiğim o güzel günleri anımsadım.

thorgal

Aktif Üye
18 Ocak 2018
385
1,332
İstanbul
Emeğinize sağlık Dündar Bey, çok teşekkür ederiz.
Bu maceradan sonra 753 ve 754 ü siteye eklemişsiniz.
Aradaki 745 ve 752 ye kadar olan sayılar başka bir arkadaş tarafından mı çevrilmiş?

Kaçırdığım bir durum mu oldu?