Pilot Çizgi Roman ve Kültür Dergisi Sıralı Liste

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,256
Pilot - Çocuk Çizgi Roman ve Kültür Dergisi

"Kimi çizer sanatçılann hayalleri arasında Heavy Metal ve Pilot gibi dergileri ülkemizde çıkartmak olsa da gerçekler Oğuz Aral'ın öngörüleriydi. Bu iş burada tutmasa da 1999'da Pilot tek sayı, Heavy Metal de 2010'lu yıllarda 4 sayı çıkabilmişti. Sonraki yıllarda çeşitli yayınlarda adlarını yönetici olarak göreceğimiz, Kutlukhan Perker ve Özgür Yici, Pilot'un yayın yönetmenleriydi. "

Alıntı:
Bilinmeyen En İyi Mizah ve Çizgi Roman Dergileri - aksamsefasi

Not: Derginin 4 sayısının mevcut olduğu Sayın Önder Çakı tarafından belirtilmiş olup, yukarıda geçen tek sayı çıktığı ifadesi yanlış bilgidir.

Pilot - Çocuk Çizgi Roman ve Kültür Dergisi - Sayı 1 - Şubat 1998 tayyare
Pilot - Çocuk Çizgi Roman ve Kültür Dergisi - Sayı 2
Pilot - Çocuk Çizgi Roman ve Kültür Dergisi - Sayı 3
Pilot - Çocuk Çizgi Roman ve Kültür Dergisi - Sayı 4

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,646
İlk defa duydum ve meraklanıp okudum. Şahane çizimler varmış. Çok teşekkürler üstadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Geçenlerde bir sohbette derginin dört sayı çıktığı ifade edilmişti. İnternette bir tarama yaptım, hiçbir bilgiye ulaşamadım maalesef. Her durumda, teşekkür ederim, hocam.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,256
Geçenlerde bir sohbette derginin dört sayı çıktığı ifade edilmişti. İnternette bir tarama yaptım, hiçbir bilgiye ulaşamadım maalesef. Her durumda, teşekkür ederim, hocam.

Hocam, M. K. Perker'in Facebook hesabından kendisine bu konuya dair bir soru yönelttim, ancak anlaşılan siteyi kendisi değil bir başkası idare ediyor, "bu bir fan sayfası ve bu konu hakkında şu an bilgim yok" cevabını aldım. Eğer öğrenip cevaplayabilirse memnun olacağımı söyledim, ancak şu ana kadar gelen bir cevap yok. :S