Cine5 Dergisi - Sayı 18 (Mayıs 1995)

gorgoroth21

Yeni Üye
1 Eki 2019
45
588

79-114 no.lu sayıların tarafıma ulaşmasının gizli kahramanı ve elindeki sayıları yine bana ulaştırarak seriyi tamamlamamızda büyük yardımı olan ozcanemrah85'e sonsuz teşekkürler.

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Sayın ozcanemrah85 ne iyi yapmış da size ulaştırmış. Serinin tamamlanma yolculuğunda emeği olan herkese teşekkür ederim.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Neler olmuş böyle! Uzun süredir ilk kez bu kadar büyük bir mutluluk yaşıyorum. 19 ve 20. sayılar da gelmiş. Belki söyleyeceklerime kimileri gülecektir ama umurumda değil. Umrumda olan şey burada bir tarih yazılıyor olması. İleride bu başlıkların bu dergi taramalarının değeri o kadar çok iyi anlaşılacak ki sitenin adının yanına dergi adı bile eklenecek seviyeye gelecek. O kadar iddialıyım.

@gorgoroth21 arkadaşa da bunun bir parçası olup bu sayıları bize kazandırdığı için sonsuz teşekkürler.
@ozcanemrah85 de olayın görünmeyen kahramanlarından ve ona da çok teşekkürler.

gorgoroth21

Yeni Üye
1 Eki 2019
45
588
Neler olmuş böyle! Uzun süredir ilk kez bu kadar büyük bir mutluluk yaşıyorum. 19 ve 20. sayılar da gelmiş. Belki söyleyeceklerime kimileri gülecektir ama umurumda değil. Umrumda olan şey burada bir tarih yazılıyor olması. İleride bu başlıkların bu dergi taramalarının değeri o kadar çok iyi anlaşılacak ki sitenin adının yanına dergi adı bile eklenecek seviyeye gelecek. O kadar iddialıyım.

@gorgoroth21 arkadaşa da bunun bir parçası olup bu sayıları bize kazandırdığı için sonsuz teşekkürler.
@ozcanemrah85 de olayın görünmeyen kahramanlarından ve ona da çok teşekkürler.

Böyle bir şeyin parçası olmaktan ben de çok mutluyum. Sayın @ertuga sayenizde bu başlık çok yol kat etti. Teşekkür ederim.

Goodtimes

Yeni Üye
26 Haz 2019
20
21
Hepinizin eline sağlık. Bu sayıları görmek beni ne kadar mutlu etti anlatamam. Hakkınız ödenmez.

Sanırım artık eksik olan yalnızca 1994 senesine ait sayılar kaldı. Gerisi tamamlanmış durumda.

gorgoroth21

Yeni Üye
1 Eki 2019
45
588
Hepinizin eline sağlık. Bu sayıları görmek beni ne kadar mutlu etti anlatamam. Hakkınız ödenmez.

Sanırım artık eksik olan yalnızca 1994 senesine ait sayılar kaldı. Gerisi tamamlanmış durumda.

Doğrudur hocam bir de 2002 yılının 104, 105, 106 no.lu sayıları eksik.

Moderatör tarafında düzenlendi: