Resimli 3 Roman Ceylan Yayınları Sayı 08

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
Elimdeki sonuncu sayısıdır elime geçtiği sürece ekliyeceğim iyi okumalar

....Türkiye'de okunan ilk Zembla sayfası Ceylan Yayınları tarafından 18 Ağustos 1966 tarihinde basılan Resimli 3 Roman dergisinin 6. sayısında kendi başlığında yayınlanan haftalık tefrika macerasında gözükmüştür. Bu ilk macerasında kahramana başlangıçta sadece Kenni isimli sarışın bir genç çocuk eşlik ederken, ilerleyen sayılarda Rasmus ile tanışma faslı devreye girmektedir. Bu kısa süreli tanışmanın ardından, ilk sayısı 7 Temmuz 1970 tarihinde Ziya Mık'ın sahibi olduğu ve Kaptan Swing'in yayıncısı İlhami Alpagut'un neşriyat müdürlüğünde Sümer Yayınevi'nden çıkan haftalık Zembla dergi serisi, ..........

rsmfeyrtujh2341rd.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
524
646
teşekkurler mustafa
ben sıze bır mujde vereyım bugun mustafa ıle konuşmamda bana hafta soınu sıteye 15 tane 100 roman koyacagını soyledı
bılgılerınıze
iyi akşamlar
sevgi ve saygı içinde kalın

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Bu kadar emeği nasıl açıklamalı bilmem ki?Hiç bir karşılık beklemeden verilen emekler.Keşke herkese böyle şeyler olduğunu duyurabilsek.

Teşekkür ederim.

magnetic

Yeni Üye
17 Eyl 2011
3
0
harika yahu, zembla değil miydi bu? vay canına çok zaman geçmiş elinize kolunuza sağlık...

Stuart Kamil

Yeni Üye
18 Tem 2009
56
34
Sevgili kardeşim, okuma yazmayı Tommikslerle, 1001 Romanlarla sökmüş bir kuşağın temsilcisi olarak size ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız. İyi ki İnternet var. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

thorkill

Yeni Üye
26 Mar 2013
95
149
Tüm emek verenleri ve paylaşımda bulunan arkadaşları kutlarım.Teşekkürler. Çıktıgı dönemde takip eden bir çocuk olarak anılarım canlandıran dostlara selam olsun..

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Bu erişilmesi neredeyse imkansız dergiler için çok teşekkür ederim.