İstiklal Caddesi, Dilek Pastanesi, 26.01.2013, Toplandık..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
26 OCAK 2013 ÖZEL GÜNDEMLİ ÇİZGİ DİYARI BİR KISIM YÖNETİCİLER TOPLANTISI/DİLEK PASTANESİ/BEYOĞLU

005mfm.jpg

Nadir ve Mustafa bugün akşam olmaz, bitse de bir an önce gitsek, neden geldim şu İstanbul’a
demekte, karşılarında eli gözüken Nihat ise tam gaz konuşmakta..

006aka.jpg

Yusuf, şu Nihat Abi de ne güzel konuşuyor, ağzından bal damlıyor, bu adamın kıymeti bilinmedi, aslında admin olacak adam der gibi bakıyor, Nadir akşam yemekte ne yesem diye düşünüyor.. Nihat şu ikisine dalsam ne olur, ulan yine beni dinlemiyorlar diye düşünmekte..

007uyu.jpg

Mustafa uyur gibi yapsam Nihat susar mı acaba bakışı atmakta

008tnt.jpg

Hayat bize güzel, umurunda mı dünya diyen iki garip ama gururlu genç
Savaş ve Güngör

009qfq.jpg

Bu iki gencin mutluluğunun sebebi fotoğrafın arka planında gizli..
Güngör’de fena hain bakmış ha..

012lxl.jpg

Kasabanın şerifi de geldi..

013eze.jpg

Gelir gelmez ortalığı karıştırdı, cebinden dövülecek adam listesi çıkardı, Mustafa ile beraber listeye eklenecek kimler var kimler yok tartışmaya başladılar..

016dhd.jpg

Aldım sazı elime, başladım hepsine fırçayı basmaya, hepsi mahzunlaştı, hatta şerifin gözünden tek damla yaş geldi.. (Yalandan kim ölmüş!..)

018jzj.jpg

Gerçek aslında böyle bir şeydi.. Bulutların arasından kendini gösteren bahar güneşinin tüm sıcaklığı ile insanı kucaklaması…. höst ulan ne yazıyorum ben böyle..

019clc.jpg

Bu gülen arkadaş kim bilmiyorum.. Öyle bir geldi, fotoğrafları çekti, çay bile içmeden gitti.. Acaba ak sakalı dede miydi? Kimdi.. Bilemedim..

HOŞÇA KALIN!

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,674
İstanbul
"Ayağını sıcak tut, başını serin"

Abilerimiz, ablalarımız böyle demişler. Vardır bir bildikleri elbet.

Sevgili dostlarımın sigara içme merakı yüzünden biz tam tersini yaptık. Bu kış soğuğunda bir tarafı açık bir mekanda tepemizde ısıtıcılarla oturduk, alt kısmı üşüttük epey. Gerçi benim pek şikayetçi olmamam lazım galiba.

Ciddi ciddi konuştuk, tartıştık. En ciddi benmişim, fotoğraflardan anladım. Tartıştık ama güzel tartıştık. Dört saat konuştuk. İçtiğimiz onar bardak çay ve sigaralar yüzünden kafalar dumanlanmasaydı ondört saat daha konuşurduk.

Aaa... Cemil de gelmiş... Ne zaman geldi, ne zaman gitti? Fotomontaj değil, değil mi?

Velhasıl dostlarımla bir arada olmak her zamanki gibi çok güzeldi, çok keyifliydi.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
o kadar da motive olmuştum ama nerdee...
şu masada doya doya oturamayacağım,
anlaşıldı.
o masada kalamadığım gibi foruma ancak
on dakikalığına girip bu mesajı yazabildim...
arkadaşlarım ise çok daha kaliteli
işler çıksın diye saatler ve günler
harcıyorlar.buraya kolay gelinmediğini anlıyorum,
kolay değil iyiye,güzele ulaşmak...
umarım daha fazla insanın dayanışmasıyla
birçok kaliteli çizgi romanı okuma şansını buluruz...
teşekkür ederim arkadaşlar,
tüm emekleriniz için...