Alaska Tay Yayınları 1. Seri Sayı 01 - Beyaz Balina / Beyaz Topraklar

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
01.jpg

Tay Yayınları'ndan çıkan ilk Alaska sayısı.
İçerisinde Beyaz Balina ve Beyaz Topraklar adlı iki macera bulunuyor ve toplam 194 sayfa.
Herkese keyifli okumalar.

Alternatif Mediafire Link :

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
tam 194 sayfalik bir keyif beni bekliyor.. verdigin tüm emekler icin cok tesekkür ederim sevgili bakunin ..

grammy1940

Yeni Üye
10 Nis 2013
5
2
en başta teşekkürü borç bilirim elimden geldiğince üşenmeden değerli paylaşımlara imza atan insanlara bu sitede yorulmadan minnettarlığımı bildireceğim fakat izin verin bi hatayı paylaşmak isterim.bu sayının en güzel diyaloğunun yer aldığı 55 ve 56. sayfalar yer almıyor bu paylaşımda.ken parker adıyla olan paylaşımda yer alıyor.bunda da yer almasını isterim.teşekkürler iyi çalışmalar.

AlaskaMAX

Yeni Üye
15 Ara 2019
1
4
Merhaba,
Orijinal serinin 1.kitabı olmamasına rağmen, o yılların duygusuyla buradan başlamak istedim. Yani ne oldu da aslında 3. sayıdan basmaya başlayıp daha sonra 1.sayı yayınlandı bilmiyorum. Bazen de hatırladığım "aaa asında öyle değil de böyleymiş" gibi geri dönüşlerimi ve eski sayıları karıştırmalarımı da hatırlamak istediğim için Türkiye yayın sırasıyla okumak istedim. Teşekkür ederim.

1 Mar 2019
66
152
Hüseyin Ganimerttürk kıymetli arkadaşımın önermesi ile Ken Parker yada Alaska okumaya karar verdim. Tabiki daha önceden hiç okumadım.Bakunin kardeşimizin emeğine çok teşekkür ederim. Çizgi Diyarına sonsuz Teşekkürler.