Star Wars: Direniş Çağı - Yüce Lider Snoke

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Snoke, yeni çırağı Kylo Ren'i bir sınava tutuyor. Bakalım Kylo sınavı geçebilecek mi? Yüce Lider Snoke çıktı!

ziyaret ederseniz çok memnun oluruz. :d

00.jpg

61.7 Mb
14.6 Mb

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Çok teşekkürler. Elinize sağlık, sayenizde bu güzel hikayeleri türkçe okumanın keyfine varıyoruz. Umarım eski dark horse serilerinin hepsine el atarsınız. Blog sayfanızı sık sık takip ediyorum :)

Weequay

Yeni Üye
19 Şub 2011
9
22
Berkin'ciğim emeklerinize sağlık. Taylan ben :) Star Wars külliyatına temelden girmişsiniz Dark Horse serisinde. Sıfırıncı sayı şahaneydi. Blog'u takibe aldım, Facebook'dan sayfayı beğendim. Devamı gelirse şahane olur. Legacy dönemleri gibi. Kolay gelsin...

Berkiner

Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2015
125
1,767
Berkin'ciğim emeklerinize sağlık. Taylan ben :) Star Wars külliyatına temelden girmişsiniz Dark Horse serisinde. Sıfırıncı sayı şahaneydi. Blog'u takibe aldım, Facebook'dan sayfayı beğendim. Devamı gelirse şahane olur. Legacy dönemleri gibi. Kolay gelsin...
Tanıdım abi. Evet en baştan girdik. Dawn of the Jedi bitince ilgi çeken iki legends serisini yapıp tekrardan başlara Old Republic'e ineceğiz.

Weequay

Yeni Üye
19 Şub 2011
9
22
Off şahane. Old Republic ve Legends daha önce yarım yamalak çevirilmişti. Şimdiden emeklerinize sağlık. Beklemedeyim :)

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Tanıdım abi. Evet en baştan girdik. Dawn of the Jedi bitince ilgi çeken iki legends serisini yapıp tekrardan başlara Old Republic'e ineceğiz.

Old Republic ve Legacy dönemlerini ben de çok seviyorum. Hatta internetten indirip okuduğum ilk çizgi romanlardı bunlar.
Güzel haberler.

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
524
6,385
Bloğunuzun dizaynı çok hoş olmuş...! Tebrik ederim.
Bende mi yapsam, diye düşünmüyor değilim, hani!

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Star Wars sevgisi daha çocukken babamın beni sinemaya götürmesi ile başlamıştı. Jedi'ların "gücü" kullanması, ışın kılıçları, Darth Vader, Stormtrooper... müthişti. Aradan 40 yıl geçmesine rağmen hala sevdiğim, animasyon serilerini bile izledim. Bulduğum tüm çizgi romanları okudum.

Çeviren, paylaşan herkese teşekkür ediyorum.

Elinize sağlık.