Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 100 Lira'lık Seri Sayı 18 Diplomat Katilleri

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Elimdeki son Volkan'ı da paylaşalım:

001_A_Y_Volk_18_CDiy.jpg

003_A_Y_Volk_18_CDiy.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Yüzbaşı Volkan değişik bir tat. Bu macerada çapkınlıklarına çok tanık olamadık. Ama işlenen konu y<kın tarihimizin sevimsiz sorunlarından birisi.

Teşekkür ederim, sevgili Cemil.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Aman cemil doktorum bu volkanlar bağımlılık yapmasın sonra ama hakikaten çok kaliteli taramalar asıl kitap bu kadar güzel değildir.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Gururumuz yüzbaşımızın bu yeni macerasını okumak için zaman sayıyorum.Biliyorum ki elime almışçasına nefis taranmış,düzenlenmiş ve paylaşılmış.
Umarım yakında elinize Yüzbaşı Volkan yağmuru başlar ve hangisini tarayacağınıza şaşırırsınız.
Çok sevdiğim bu paylaşıma daha çok teşekkür ediyorum üstadım...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Doktorum çok çalışıyorsun.:D
Yine güzel bir paylaşım.
Teşekkürler Cemil Bey.:)

Yaratıcısı Ali Recan tarafından ilk kez 21 Mayıs 1972 tarihli Son Havadis Gazetesi sayfalarında çizilen Yüzbaşı Volkan, uzun yıllar sürecek olan popülaritesini yakalaması 14 Temmuz 1975 tarihinde Tay Yayınları logosuyla çıkan Bonanza dergisinde dolgu çizgiromanı olarak yayınlanmasıyla olmuştur. Yakaladığı popülarite sayesinde bir yıl sonra, 9 Temmuz'dan itibaren haftalık bir çizgiroman dergisi olarak 128 sayı boyunca Tay Yayınları tarafından başlık yeniden gündeme gelmiştir. Tay Yayınları'nın sahibi Sezen Yalçıner'le yeni bir anlaşma imzalayan karakterin yaratıcısı Ali Recan, karakterinin kendi başlığını taşıyan haftalık yayını için çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürürken, haftalık bir dergi yayınına malzeme yetiştirme zorluklarına karşı yedek sayfa ve macera stokları hazırlayabilmek için yardımcı çizerlerle çalışmaya başlamıştır.

Merak edenler için devamı,:)
http://www.cizgidiyari.com/forum/w-x-y-z/956-yuzbasi-volkan.html

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Yüzbaşı Volkan maceraları her zaman zevkli ve heyecanlıdır...
Harika tarama ve paylaşım için, teşekkürler sevgili Yeryüzü...