Türk Tarihi Gerçek Öyküler Çizgi Romanları Listesi

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
ÇANAKKALE DESTANI

Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 001 - 18 Mart 1915 Çanakkale Geçilmez gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 002 - Sessiz Gece - Nusret Mayın Gemisi gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 003 - Gizli Darbe - Mesudiye Zırhlısı gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 004 - Efsaneleşen Gerçek - Koca Seyit strange Seri harici bir kitap. Başka yayınevi tarafından hazırlanmış
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 005 - Cesur Yürek - Yahya Çavuş gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 006 - Astegmen Mucip - Conkbayırı - Şanlı Direniş gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 007 - Düşmeyen Sancak 57. Alay profesör
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 008 - Anafartalar Kartalı Mustafa Kemal - Kazandığımız An gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 009 - Anafartalar Kartalı Mustafa Kemal - O Komutan Benim bayposta
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 010 - Küçük Kahraman Aleko gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 011 - Horasan Erenlerinin Bağından - Kınalı Ali tayyare
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 012 - Yzb. Mehmet Muzaffer gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 013 - Fırıncı Ali gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 014 - Gül Gelincik gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 015 - Muavenet ve Goliath gandor08

KURTULUŞ SAVAŞI KADIN KAHRAMANLAR

Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 001 - Erzurumlu Kahraman Nene Hatun gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 002 - Vanlı Kahraman Kara Fatma gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 003 - İlk İstiklal Madalyalı Küçük Kahraman - Onbaşı Nezahat gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 004 - Toros Kartalı Kılavuz Hatice gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 005 - Kastamonulu Erkek Halime gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Kadın Kahramanlar 006 - Ege'nin Kınalı Efesi Gördesli Makbule tayyare

ÜÇ BÜYÜKLERİN ÇANAKKALE DESTANI

Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı - Kaptan Kazım Beşiktaş Destanı gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı - Kaptan Kazım Beşiktaş Destanı bayposta
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı - Kahraman Arif Fenerbahçe Destanı bayposta
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kahraman Futbolcular - Galatasaray'lı Hasnun Galip ve Robensonlar'ın Çanakkale Destanı gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kahraman Futbolcular - Galatasaray'lı Hasnun Galip ve Robensonlar'ın Çanakkale Destanı

KURTULUŞ SAVAŞI DESTANLARI

Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Savaşı Destanları 000 - "29 Ekim 1923 Bir Güneşin Doğuşu Cumhuriyet Mermisi" Gazi Kovan gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Destanı 001 - "İnanç ve Kararlılığın Zaferi" Gaziantep Destanı tayyare
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Destanı 002 - "Toros Kalesi" Yiğit Adana Destanı gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Destanı 003 - "Her Ferdi Kahraman" Maraş Destanı gandor08
Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Kurtuluş Destanı 004 - "Şanlı Bir Direnişin Öyküsü" Şanlıurfa Destanı tayyare

BELGESEL ÇİZGİ ROMANLAR

Doğu ve Güneydoğu'nun Kurtuluş Destanı tayyare

Belgesel Resimli Roman - Kıbrıs gandor08

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Seri sabitlendiği için teşekkürler, bu serinin Urfa, Antep, O Komutan Benim hariç diğer sayıları mevcut.

Kınalı Ali elimde yok ama alacağım yeri biliyorum.

Diğerlerini düzenliyorum şu an.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Sevgili tayyare dostumuzun son iki gündeki iki paylaşımıyla yeniden gündemimize giren başlığın sıralı listesini biraz elden geçirdim. Yeni sürprizler olmaz ise sadece iki sayı eksik gibi gözüküyor. Bu sayılara sahip dostlarımız bir el atıverirlerse mükemmel olur.

Edit: aksamsefasi üstadımın üstteki mesajını sonradan fark ettim. Ne güzel. Eksiklerin en azından bir dostumuzda olduğunu biliyoruz. Gerisi zaman meselesi olsa gerek. Belki tayyare hocamda da vardır. Bekleyeceğiz. :)

Son düzenleme:

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,237
Sevgili tayyare dostumuzun son iki gündeki iki paylaşımıyla yeniden gündemimize giren başlığın sıralı listesini biraz elden geçirdim. Yeni sürprizler olmaz ise sadece iki sayı eksik gibi gözüküyor. Bu sayılara sahip dostlarımız bir el atıverirlerse mükemmel olur.

Edit: aksamsefasi üstadımın üstteki mesajını sonradan fark ettim. Ne güzel. Eksiklerin en azından bir dostumuzda olduğunu biliyoruz. Gerisi zaman meselesi olsa gerek. Belki tayyare hocamda da vardır. Bekleyeceğiz. :)

Eksikleri (Urfa ve Antep) tarama listesine aldım, hafta içi fırsat bulurum sanıyorum. Ayrıca serinin iki kitabı daha var, "Kıbrıs" ve "Doğu ve Güney Doğunun Kurtuluş Destanı". Elime geçtiğinde basım tarihlerini kontrol etmem gerekiyor, çok yeni değillerse onları da tarayacağım.

Bütün bu seri "www.kahramanlar.org" sitesinde satışta bu arada, orjinalini edinmek isteyen varsa. :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
Eksikleri (Urfa ve Antep) tarama listesine aldım, hafta içi fırsat bulurum sanıyorum. Ayrıca serinin iki kitabı daha var, "Kıbrıs" ve "Doğu ve Güney Doğunun Kurtuluş Destanı". Elime geçtiğinde basım tarihlerini kontrol etmem gerekiyor, çok yeni değillerse onları da tarayacağım.

Bütün bu seri "www.kahramanlar.org" sitesinde satışta bu arada, orjinalini edinmek isteyen varsa. :)

Sıralı listeye Kıbrıs ve Doğu ve Güney Doğunun Kurtuluş Destanı nı ekledim.

Belgesel Çizgi Roman Kıbrısı ben almıştım ve tarayıp paylaşıma açmıştım.

Şu an listede 3 adet eksiğimiz var.

2 si sizde varmış taranacak, tek eksiğimiz Güney Doğunun Kurtuluş Destanı.

Son düzenleme:

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,237

Sıralı listeye Kıbrıs ve Doğu ve Güney Doğunun Kurtuluş Destanı nı ekledim.

Belgesel Çizgi Roman Kıbrısı ben almıştım ve tarayıp paylaşıma açmıştım.

Şu an listede 3 adet eksiğimiz var.

2 si sizde varmış taranacak, ek eksiğimiz Güney Doğunun Kurtuluş Destanı.

Kıbrıs ve Güney Doğunun Kurtuluş Destanı da hafta içi elimde olacak hocam. :)