Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Çanakkale Destanı 012 - Yzb. Mehmet Muzaffer

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
anakkaledestanyzbmehmetmuzaffer.jpg
anakkaledestanyzbmehmetmuzaffer.gif

Bizlere bulunmazları bulan ve paylaşan Büyük Şef Profösör Haluk Abimize saygılarımla,

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Bu seri iyi bir proje

Eksiklerine, amatörlüğüne rağmen çok önemli bir eksikliği doldurmaya çalıştığı için teşvik ve takdiri hak ediyor

Daha iyi ve daha profesyonel örneklerine kavuşmamız için kurumların maddi ve manevi destek vermeleri şart

Suat Yalaz, Haldun Sevel gibi ilk anda aklıma gelen sınırlı bir kaç çizgi romancımızın yakın tarihimizle ilgili az sayıdaki çizgi romanları dışında yakın tarihimizin destanlarıyla ilgilenen sanatçımızın olmaması üzücü...

Cengiz ve Atilla döneminden yakın tarihimize yönelecek çizgi roman üstadlarının özlemi içindeyim.

Paylaşımların için sağol sevgili gandor08

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Bu seri iyi bir proje

Eksiklerine, amatörlüğüne rağmen çok önemli bir eksikliği doldurmaya çalıştığı için teşvik ve takdiri hak ediyor

Daha iyi ve daha profesyonel örneklerine kavuşmamız için kurumların maddi ve manevi destek vermeleri şart

Suat Yalaz, Haldun Sevel gibi ilk anda aklıma gelen sınırlı bir kaç çizgi romancımızın yakın tarihimizle ilgili az sayıdaki çizgi romanları dışında yakın tarihimizin destanlarıyla ilgilenen sanatçımızın olmaması üzücü...

Cengiz ve Atilla döneminden yakın tarihimize yönelecek çizgi roman üstadlarının özlemi içindeyim.

Paylaşımların için sağol sevgili gandor08

Bencede çok ama çok büyük bir eksiklik. Şanlı ve çok uzun bir tarihimiz var, kullanamıyoruz.

Ortaasyayı geçtim Anadoluya girdiğimizden beri olan olaylar işlenmeye çalışılsa asır yetmez. Bizde görmeyiz zaten.

Yabancılar kısa tarihleri ile alakalı iyi işlere imza atıyorlar, hemde gerçek olmayan hikayelerle.

Neyse son günlerde en çok sevindiğim Ramazan Türkmen'in çalışması. Nasipse pırıl pırıl tarihimizle alakalı yeni bir kahramanımız olacak, Afşin Bey, merakla bekliyorum.

Bir başka konu Devlet ve Devlet Kurumları bu işlere neden yatırım yapmıyor onu anlamıyorum.

Her bir Bakanlığın istense bir sürü Tarihle alaklı kahramanı muhakkak vardır.