Teks (Galaksi) 03 - Karga Kayası

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,662
Bosna
4_Teks_Galaksi_03_01.jpg

Scan Drzeko, edit Assad
300dpi, 1550x2150, q10

4_Teks_Galaksi_03_04_2.jpg

4_Teks_Galaksi_03_04.jpg

Teks Galaksi Yayınları Sayı 01 - Zhenda buradan görebilirsiniz
Teks Galaksi Yayınları Sayı 02 - Zhenda'nın Tuzağı buradan görebilirsiniz

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Emek veren dostlara teşekkür ederim.
Fakat 2. sayıyı neden atladınız.
Yoksa süpriz mi var.:D
Bu serinin yeniden taranıp paylaşılması iyi oldu.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Assad, a gde je drugi broj?
Izgleda da si ga preskocio.
Proveri predhodne poruke, mislim da sam ti poslao sken za drugi broj.
Pozdrav

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Hata bende arkadaşlar. Özür dilerim.
Ben ilk 2 sayının tarama linklerini Assad'a birlikte yolladığımı sanıyordum.
Onun için son mesajda sadece 3. sayıyı yolladım.
Meğer ilk seferinde sadece 1. sayıyı yollamışım.
Neyse 2. sayı gönderilmiştir. Biraz gecikmeyle de olsa Assad düzenlemeyi halledecektir.
Saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Değerli drzeko ve assad buradan çok küçük bir ricam olacak.Çok kaliteli teksas sırpçalar paylaşıyorsunuz.Ve bu sayıların bazıları türkçe yayınlanmamış maceralar eğer size yük olmazsa bunları türkçeleştirmek mümkün olur mu?Özellikle
şu seride türkçe çıkmamış maceralar çok var.
http://www.cizgidiyari.com/forum/digerleri/97218-veliki-blek-lms-sirpca-teksas-6.html
Acelesi yok yılda bir tane yapın hatta siz ortak çevirin balonlamayı da forumdan dostlar yapabilir.Eğer bunu yapabilirsek teksas hozda çıkmayan maceralar da türkçeleşecek ve harika bir seri olacak.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Dostlar sizlere bayılıyorum...
Hepiniz çok iyi insanlarsınız...
Sizlerle birarada olmaktan doılayı şanslı olduğumu düşünüyorum.
Teşekkürler saygılar.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Enfes paylaşım, enfes çalışma...Çok teşekkürler sevgili Assad ve sevgili Drzeko... Ellerinize sağlık...

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Değerli drzeko ve assad buradan çok küçük bir ricam olacak.Çok kaliteli teksas sırpçalar paylaşıyorsunuz.Ve bu sayıların bazıları türkçe yayınlanmamış maceralar eğer size yük olmazsa bunları türkçeleştirmek mümkün olur mu?Özellikle
şu seride türkçe çıkmamış maceralar çok var.
http://www.cizgidiyari.com/forum/digerleri/97218-veliki-blek-lms-sirpca-teksas-6.html
Acelesi yok yılda bir tane yapın hatta siz ortak çevirin balonlamayı da forumdan dostlar yapabilir.Eğer bunu yapabilirsek teksas hozda çıkmayan maceralar da türkçeleşecek ve harika bir seri olacak.

Sevgili serdary67, Sırpça Teksas LMS serisinde yayınlanan maceraların içinde Türkiyede yayınlanmamış olduğundan emin olduğum Yugoslavya ürünü Teksas maceralarını ayrı başlık altında topluyorum.

http://www.cizgidiyari.com/forum/digerleri/97154-yu-blek-sirpca-teksas.html

Eğer sizin dediğiniz başlık altında Türkiye'de yayınlanmamış (Yugoslav değil) İtalyan ve Fransız ürünü Teksas macerası farkederseniz ayrıca not etmenizi rica ediyorum. Çünkü ben (yanılıyor da olabilirim, kesin olarak emin değilim) İtalyan ve Fransız maceraların hepsinin Türkiye'de yayınlanmış olduğunu sanıyorum.

Türkçe'ye tercüme etmeye gelince, paylaşımlar bittikten sonra, sizlerin en çok beğendiğiniz bir Teksas macerasını çevirmeye sözüm var zaten. Ama vakit darlığından Nisandan önce bu işe soyunamam.

Saygılarımla.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Sevgili serdary67, Sırpça Teksas LMS serisinde yayınlanan maceraların içinde Türkiyede yayınlanmamış olduğundan emin olduğum Yugoslavya ürünü Teksas maceralarını ayrı başlık altında topluyorum.

http://www.cizgidiyari.com/forum/digerleri/97154-yu-blek-sirpca-teksas.html

Eğer sizin dediğiniz başlık altında Türkiye'de yayınlanmamış (Yugoslav değil) İtalyan ve Fransız ürünü Teksas macerası farkederseniz ayrıca not etmenizi rica ediyorum. Çünkü ben (yanılıyor da olabilirim, kesin olarak emin değilim) İtalyan ve Fransız maceraların hepsinin Türkiye'de yayınlanmış olduğunu sanıyorum.

Türkçe'ye tercüme etmeye gelince, paylaşımlar bittikten sonra, sizlerin en çok beğendiğiniz bir Teksas macerasını çevirmeye sözüm var zaten. Ama vakit darlığından Nisandan önce bu işe soyunamam.

Saygılarımla.

Ben balonlayacağım onu, değil mi? Başkasına söz vermediniz umarım :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994

Fransız maceraları yarım kalmıştı.Bir o seri bir bu seriden ve oldukça düzensiz periyotta yayınlandığından dolayı da devamını takip edemedim.

Teksin bu maceralarını bu kalite de bir de Galaksi yayınlarından okuyunca keyfimiz iyiydi ama mükemmel oldu.Ellerinize sağlık.
Emeklerinize çok teşekkür ediyorum...

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul

Ben balonlayacağım onu, değil mi? Başkasına söz vermediniz umarım :)

Balonlama konusunda kimseye söz vermedik sevgili Shoryuken.
Merak etmeyin, sanırım bu görev sizde kalacak gibi.

Ama önce Cat Claw'ın maceralarının Türkiyede Alfa Yayınları tarafından yayınlanmamış olan son bölümlerini tercüme edeceğim. Çeviri bittikten sonra bu konuda da yardıma ihtiyacım olacak.

Ne dersiniz?

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Teks'i uzun bir süre uğraştıran Zhenda cadısı ile olan maceralarından biri..Altın ve iktidar hırsı..Nefis macera..Sağolasın,teşekkürler Assad..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Civitelli, en beğendiğim Tex çizerlerindendir

Zenda ile iki kez macerası oldu Tex'imizin, ikisi de güzeldir

Teşekkür ediyorum dostlar

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Teks'i ençok uğraştıran büyücü kadın Zhenda maceranın finalinde ölmüyor ve Navajo Dağları'nda inzivaya çekiliyordu.Kimbilir bir macerada yeniden
karşımıza çıkabilir.Oğlu Sagua da Navajo reisliğinin meşru varisi de
sayılır zira Teks'in kayınçosu oluyor!Zaten bu meşruiyet konusunu Teks,
yüksek topraklardaki Navajoların yönetimini Sagua'ya bırakarak halletmişti.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Zhenda'nın ilk ortaya çıkışını merak edenler Daltas "Tex Renkli Maceralar
Dizisi"70-72 sayılara;Oğlak Altın Teks 70-72 sayılara ve Karakoç
fasikül Teks 38-42 sayılara bakabilirler.Teks'in en güzel maceralarındandır.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Assad, a gde je drugi broj?
Izgleda da si ga preskocio.
Proveri predhodne poruke, mislim da sam ti poslao sken za drugi broj.
Pozdrav

gde: nerede, drugi: öteki, diğer... Yarım yamalak Rusçamın yardımıyla galiba Boşnakça olan yukarıdaki cümlelerden bir şeyler anlamaya çalıştım ama daha fazlası çıkmadı. :) Bereket versin sevgili drzeko bir sonraki mesajında duruma açıklık getirmiş. :)

Ben daha bu sayıya yanıt verebiliyorum ama forumu izliyorum ve seride galiba altıncı sayının paylaşıldığını görüyorum. Yine forumun gerisine düştüm. Ama azimliyim, yakalayacağım. :)

Nefis tarama ve sonrasında gelen nefis düzenleme için sevgili drzeko ve sevgili Assad'a çok teşekkür ediyorum.