Teks (Galaksi) 02 - Zhenda'nın Tuzağı

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,564
Bosna
d61d6gaye3lfamdty.jpg

Scan Drzeko, edit Assad
300dpi, 1550x2150, q10

d61dsqvk8tqpnygzq.jpg

d61emw9sc622t1212.jpg

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Drzeko sevgili Assad kardeşlerim Zenda'nın devamının bu kadar erken geleceğini beklemiyordum.Çok çok teşekkürler ederim sizlere,emekleriniz için sağolun varolun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Beklediğimiz 2. sayı da çok geçmeden mükemmel kalitede arşivimizdeki yerini alıyor.
Nefis macera nefis tarama.Çok teşekkür ediyorum dostlar...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Sevgili dostlar,güzel hareket bunlar.:D
Teks'i yeniden okumak keyifli olacak,sayenizde.
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkür ederim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,492
Teşekkürler pırıl pırıl Texs serileri yenileniyor, tuttum ben bu işi.

Tarayan kardeşimize düzenleyip foruma yükleyen kardeşimize sonsuz teşekkürler.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,293
İstanbul
Sevgili gandor08, Teksin, Galaksi serisinden sonra, Aksoy ve AD-DE serileri, daha sonra da sırasıyla Ceylan'ın 186 ve 69'luk serileri yenilenecektir.
Assad düzenlemeleri yapmayı canı gönülden kabul etti.
Hiç merak etmeyin.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,492
Sevgili gandor08, Teksin, Galaksi serisinden sonra, Aksoy ve AD-DE serileri, daha sonra da sırasıyla Ceylan'ın 186 ve 69'luk serileri yenilenecektir.
Assad düzenlemeleri yapmayı canı gönülden kabul etti.
Hiç merak etmeyin.

Şimmdiden teşekkürler, yenilenen arşivlerimiz sayenizde pırıl pırıl olacak demekki. Ellerinize sağlık.

Şu anda 2 türlü elimizde arşiv oluyor, hem raw tarayıcıdan çıkmış şekli, hem pırıl pırıl düzenlenmiş şekli.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,293
İstanbul
RAW yani ham taramaları da koymamızın amacı, hem sitenin arşivinde bulunması (ilerki zamanlarda PDF gibi değişik versiyonları çalışmak isteyenler çıkabilir), hem de düzenleme yapmak isteyen arkadaşlarımıza pratik yapabilmeleri için kaliteli ve bol miktarda materyalin sağlanmasıdır.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,293
İstanbul
Bu arada söylemeyi unuttum, düzenleme konusunda gönüllü arkadaşlarımızın sayısının artması durumunda Hoz'un Teksas ve Tommikslerinin siyah beyaz 34'er sayılık serileri ve Tay yayınlarının 244 ve 104'lük Mister No serilerinin ve Büyük Albümlerinin çoğu yeniden taranacaktır.

İlgililere duyurulur.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,492
Bu arada söylemeyi unuttum, düzenleme konusunda gönüllü arkadaşlarımızın sayısının artması durumunda Hoz'un Teksas ve Tommikslerinin siyah beyaz 34'er sayılık serileri ve Tay yayınlarının 244 ve 104'lük Mister No serilerinin ve Büyük Albümlerinin çoğu yeniden taranacaktır.

İlgililere duyurulur.

Siz yeterki tarayın sevgili kardeşim, sanırım İstanbuldasınız,

kim tutar bizim karargahı, ama bi ziyaret edip bu programı bizim genç delikanlılara pratiken anlatmanız lazım.

hele varya Mister No ları doktor kardeşimiz dayanamaz yeniden düzenler.

Zagorlar malum karargah komutanımızındır, desemde bende elimden geldiğince varım.

Güngör hocam bak sana yazmadım, çevirilerin var elinde, onları editlemeye devam.

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,293
İstanbul

Siz yeterki tarayın sevgili kardeşim, sanırım İstanbuldasınız,

kim tutar bizim karargahı, ama bi ziyaret edip bu programı bizim genç delikanlılara pratiken anlatmanız lazım.

hele varya Mister No ları doktor kardeşimiz dayanamaz yeniden düzenler.

Zagorlar malum karargah komutanımızındır, desemde bende elimden geldiğince varım.

Güngör hocam bak sana yazmadım, çevirilerin var elinde, onları editlemeye devam.

Sevgili gandor08, öncelikle İstanbulda olduğumu söyleyeyim.

Sonra da her nekadar 2012 Şubatından beri ÇD üyesi isem de, şimdiye kadar pek forumda aktif olmadığımdan ötürü aranızda çaylak sayılırım.

Ne meslektaşımı yani doktor kardeşimizi, ne karargah komutanımızı, ne de Güngör hocamızı tanıyorum. Ama inşallah kısa sürede tanışmayı ümit ediyorum.

Çizgi Diyarı için elimden gelen hiç bir şeyi kesinlikle esirgemeyeceğimden emin olabilirsiniz.

Bu güzel topluluğa bir katkım olursa çok mutlu olurum inanın.

Saygılarımla.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,677
İstanbul
İşte böyle geri kalırsan bu güzelim sohbeti, içinde pek çok müjde barındıran sohbeti kaçırırsın.

Enerjiniz, üretkenliğiniz ve çizgi roman sevginiz için çok teşekkür ediyorum drzeko ve Assad dostlar.

Biz çizgi roman sevgimizi yaşayabilmek ve yaygınlaştırabilmek için böyle çabalarken bu Teks'in son sayfasında "Estarabim" isimli köşede Aşkın Güngör, Hıncal Uluç'a çağrı yapmış:

hncl_Cizgi_Diyari745.jpg

Bu çağrı karşılık buldu mu hiç bilmiyorum doğrusu. Çizgi romanı çok seven gazeteciler olduğunu biliyoruz, Hıncal Uluç onlardan birisi mi bilmiyorum.