Insiders - 10. Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
10. kitapla birlikte Insiders serisinde Fransa'yı yakaladık. Masum ve iyiliksever Najah kızımız kokain imparatorluğu kurmak için Afrika bağlantısını gerçekleştirmeye çalışıyor. İyiden iyiye karanlık tarafa geçmiş durumda, Sith lord'u mu oldu ne :)

Pek yakında yan seri Insiders-Genesis'e de başlayacağız inşallah. Ancak öncelikle Atmaca'nın 1. sezonunu bitirelim.

Herkese keyifli okumalar,

Insiders birinci sezona aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/95981-insiders-birinci-sezon-turkce.html

Insiders ikinci sezon;

Couv_214658.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Bu bölümde Afrikada operasyonundan sonra olay tekrar karıştı, acaba Najahın sonu ne olacak, merak merak her maceranın sonunda bir sonraki macerayı meraklanmamak elde olmuyor.

Teşekkürler üstadım, bir çırpıda okudum.

Ellerinize sağlık.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Okudum ve gerçekten tadı damağım da kaldı.Bu seri bittiğinde frankofon okudum değil çizgiroman okudum diyeceğim.Teks,mr.no,zagor gibi bu yayın da çok gerçekçi bir senaryoya sahip odenat size uzun ve sağlıklı ömür dilerim.Çok sağol.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Geçen bir arkadaşın dediği gibi "Odenat Yayınevi"ne emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Insiders_005.jpg

Insiders 005 - Destination Gulag (2016) (Cinebook)

Bu kitabı çevirdinizmi acaba? Sanırım 2 nci sezon kitaplarından.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Bu serinin şu ana kadar çıkan tüm kitaplarını çevirdim. Fransa'da 2 yıldır yeni kitabı yayınlanmadı. "Destination Gulag" 6. kitap.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,097
Dünya
Insiders Saison 2 - T03 - Death Penalty

Tüm emeğiniz için sonsuz teşekkürler. Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir dizi tadında olan bu seriyi büyük keyifle okudum. 4 yıl aradan sonra yeni sayı (11. kitap) yayınlanmış. Belki elinizde zaten vardır ya da forumda yayınlanmıştır. Ben her ihtimale karşı aşağıya linki bırakıyorum. Tekrar teşekkürler.

BaMW1M.jpg

Son düzenleme:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Tüm emeğiniz için sonsuz teşekkürler. Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir dizi tadında olan bu seriyi büyük keyifle okudum. 4 yıl aradan sonra yeni sayı (11. kitap) yayınlanmış. Belki elinizde zaten vardır ya da forumda yayınlanmıştır. Ben her ihtimale karşı aşağıya linki bırakıyorum. Tekrar teşekkürler.

Kitap elimde yoktu, çok teşekkürler. Bunu da çevirip ekleyeceğim.

Ayrıca nereden bulduğunuzu öğrenebilir miyim? Ejderkanı serisinin de son iki kitabını bulamıyorum belki orada vardır.

Son düzenleme:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Ayıp olacak biliyorum şimdi ama eğri de dursak doğruyu demek gerek, ben bu seriyi şimdi gördüm, ilk sezonu ve ikinci sezondan 9 ve 10. bölümleri indirdim az önce, hafta sonu okuyacak güzel bir seri çıktı, teşekkürler.