Çizgi Diyarı 11 Yaşında

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,316

Çizgi Diyarı 11 Yaşında
Book Week Dergisi (Muhayyel)

CD-yildonumu-2.jpg

Bu Kez Link Yok:Z

ert1569

Çeviri & Balonlama
7 May 2017
624
9,763
ALMANYA
İYİKİ VASRSINIZ.. SİZ OLMASAYDINIZ UNUTMUŞ OLDUGUMUZ ÇİZİGİ ROMANLARI YENİDEN ANIMIZA VE ÇOCUKLUGUMUZA GERİ DÖNDÜK.. SİZ OLMASAYDINIZ ÇİZGİ ROMAN YENİDEN OKUMAMIZA SAGLADINIZ.. BÜTÜN KATKIDA BULUNAN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER... NİCE SENELERE...

akak

Kıdemli Üye
12 May 2009
147
206
günlük gazete ve sosyal medya hesabıma baktıktan sonra ÇİZGİ DİYARINA girmek bakmak kim ne yazmış veya yüklemiş bir aktivite oldu benim için, iyi ki vesile olup bu oluşum meydana çıktı emeği geçenlere sağlık , ölenlere rahmet olsun, tekrar nice 11. senelere

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Bu cennet gibi eşsiz ortamı bizlere sunan , emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim.
Gerçekten çok uzun yıllar olmuş.
Dİyara üye olma tarihim : 12.Şubat.2011
Benim için bile ne kadar yıl geçmiş.
Hatta yıllar su gibi geçmiş.
Saygılarımla.

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,263
Bu siteye gönlünü vermiş ve emeği geçen tüm diyar dostlarını candan kutlar, Sağlıklı, huzurlu, nice, nice, yıllar olması dileğim ile. Yılın kutlu olsun çizgi diyarı saygılarımla.

sdckendim

Yeni Üye
30 Ağu 2012
70
193
siteyi ilk ğördüğümde çoçuklar gibi sevinmiştim. ğencliğimde okuduğum çizği romanları ğörür ğörmez ,sanki hazine bulmuştum.çonanlar,atlantisler,zagorlar ve diğerleri çok yaşa çizği diyarı sonsuz teşekkürler.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,205
3,721
Bu güzel sitenin kurucularına aktif görev alanlara ve emeği geçenlere binlerce teşekkürler

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
sizi çok geç buldum(2016'da).Kolay bırakmam.Çizgi Diyarı hiçbir zaman son bulmasın...Hep yaşasın.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Vazgeçilmezimiz... Çizgi Diyarımız... İyi ki varsın... İyi ki varsınız sevgili Diyar Dostları... Nice güzel yıllar diliyorum...

istatistik

Yeni Üye
13 Mar 2012
2
7
Nice 11 Yıllara

Büyük emekler harcanarak geride bırakılan onbir yılın devam etmesi, genç nesillerinde çizgi romanlara gereken ilgiyi göstermesi dileği ile.
Bütün emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Büyük emek harcayarak bizlere geçmişe taşıdıkları için sonsuz teşekkürler. Sağlıklı ve kavgasız nice 11 yıllara...

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,226
Teşekkürler Çizgi Diyarı... Teşekkürler emeği sonsuz olan güzel insanlar... Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Çizgi roman:
-Bazen insanın ana yurdu çocukluğunun masumiyetine dönüş, bazen yalnız ve kederli ruhların sığınağı, bazen de bitmeyen bir macera...
"Adalet bir gün herkese lazım olur" diye ünlü bir söz vardır.Bugün Çizgi Diyarını suçlayanlar, "Çizgi Diyarı bir gün herkese lazım olur".Türkiye'nin en büyük dijital çizgi roman arşivi.Devletin bile yapamadığını yapan internet platformu.
Nice 11 yıllara...Çizgi Diyarı hep yaşasın...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Allah nice 10 lu yıllar nasip etsin.
Dostluğun,muhabbetin daim olduğu bu güzel ortamda tüm dostlarla birlikte
aynı sloganla devam ediyoruz.
ÇİZGİ ROMAN HEPİMİZİN.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Güzel bir tesadüf eseri kendimi diyarda buldum.
Aradan geçen bu kadar yıl sanki bana kısa geldi.
İnsan sevdikleriyle beraberken zaman çabuk geçer derler ya...
Nice yıllara dostlar.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
Kimisi artık sahaflarda bile olmayan binlerce eseri bulduğumuz yer. İnşallah bir sonraki 11 yılları da görmek kısmet olur.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
11 yıl dile kolay, ömrümüzden gidiyo vesselam.. Allah dostlarla beraber nice 11 yıllara çıkmayı nasip etsin İnşallah..

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
İyi ki Çizgi Diyarı oldu...

Çizgi Roman ile birlikte, çocukluğumuz, gençliğimize yeniden kavuştuk, bunun yanında doğruyu, iyiyi ve güzeli karşılık beklemeden, sırf onlar doğru, iyi ve güzel olduğu için aramak gerektiğini, bir topluluğun tek tek fertlerinin toplamından daha büyük bir değer yaratmak için oluşturulması gerektiğini yeniden hatırladık.

Naçizane örgün bir fakülte diplomam var. Bir fakültelik bilgiyi de burada yazan çizen dostlardan edinmişimdir. Hem öyle çalışıp, didinip not, puan veya daha iyi bir gelecek beklentisine girmeden. Öğrendiklerimizin doğru olduğunu ta içimizde hissederek. Ben, buradaki paylaşımlarda aurasını içine çekebildiğim dergah atmosferinin, ebedi bir geleneğe dönüşmesini dilerim.

Dostlar, iyi ki varsınız!

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,454
7,976
Forumu ilk keşfettiğimde çok sevinmiştim
Amerikayı keşfetsem bu kadar sevinmezdim

bu forum gerçek anlamda çağ atlamış ve hatta diğerlerine çağ atlamada tur bindirmiştir

onca insan işine gücüne yoğunluğuna rağmen karşılık beklemeden belli bir rotada Dergi,Çizgi Roman tarıyor,çeviri yapıyor ve bunlar insanın saatlerini alan şeyler
çok büyük zaman ayırmanız gerek

bu kadar kitabı çizgi romanın bir araya getirilmesi kolayca indirilmesi neredeyse milli piyango gibi birşey

Nice güzel yıllara
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

oguzoguz

Çeviri & Balonlama
26 Ocak 2010
64
908
Hayatımıza değer katan eşsiz bir forum olarak Çizgi Diyarı'nın 11. yaş gününü kutlar, emeği geçen tüm dostlara çok teşekkür ederim... Hep birlikte nice yaş günlerini görmemiz dileklerimle...