Torpedo Bernet & Abuli İthaki Çizgi Roman

savok

Admin
30 Eki 2009
19,994
83,707
Kasımpaşa
Torpedo Bernet & Abuli İthaki Çizgi Roman

torpedtyt.jpg

torpedo046.jpg

Sevgili stoktan ağabeyimize bir armağan olsun
Umarım keyif alır..

Tarayan kolibri'ye teşekkürler.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,072
Sarıyer
Bilinmeyen çizgi roman paylaşmak için illaki tercüme yapmak gerekmiyor anlaşılan. Bu değişik Çr için teşekkürler.

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul
Teşekkür ederim Arkadaşım Savok. İthaki çizgiroman hususunda bir şeyler yapmak isteyen ama bir türlü gerisini getiremeyen bir yayın evi. Diğer türlerdeki başarılı işlerini ÇR'da gösteremediler.

Torpedo da buna bir örnek. Bir süre önce "Büyülü"de görüp de almamıştım, çünkü IDW'nin yayınladığı 3 kitap toplamda 450 sayfalık Torpedo külliyatının yarısını zaten okumuş ve ilk öyküsünü dergi için çevirmiştim (malûm). Gene de, tabi koklatmalık da olsa bu kitap türkçedeki tek Torpedo olması nedeni ile önemli diyebiliriz. Umarım ilerde birileri daha iyisini yapar.

Ben de bu hediyen sayesinde, benden iyi çevirmiş olabilirler mi diye bir bakacağım. Karşılaştıracağım. :)
Ellerine sağlık.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,450
güney
savok kardeş sen mi taradın eğer sen taradıysan çözünürlük çok düşük artık nette böyle düşük çözünürlükler tarih oldu, teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,994
83,707
Kasımpaşa
Tarama bana ait değil
ancak yeniden düzenledim
sayfaları filtreledim
yamuk sayfaları düzelttim
okunur hale getirdim..

12 Şub 2010
15,006
543,833
Düzenleme, filtreleme, yamuklukları düzeltme ve tüm emekler için hakkını helal et sevgili üstadım, sağol.