TMNT-Ninja Kaplumbağalar (2012) 04 Türkçe...

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Söylediğim gibi.
Bu sefer Cobra Captain Çevirdi ben balonladım...
Maceramız devam ediyor!.....

file

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Bu arada not düşmeyi unutmuşum. Herkesin Kurban Bayramını kutlarım. Bunu da Cobra Captainle benim Bayram Hediyemiz kabul edin.
İyi Okumalar.
:D

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,045
20,250
Kamlançu
Aldık kabul ettik. Okuduk ve sıradaki fırtınayı beklemeye başladık bile...

Şimdiden sizlerin de bayramı kutlu olsun diyor ve bu sayı için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
438
valla ben yardım ettim etmesine de senin de bolca düzenlemelerin olmasa 2. Biykın krizi yaşanırmış yine benim yüzümden. Gerçekten daha çok çalışmam lazım. Balonlaman da iyi olmuş Umarım 5. sayı da hiç düzelttirme yapmadan kendime ait %100 bir çeviri yapabilirim :)

Neyse herkese iyi bayramlar. :D

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,647
İzmir
Çocukken çizgi filmlerini defalarca seyretmiştim.
Çok beğendiğim bir seridir. Ama bu uyarlaması çok farklı olmuş.
Splinter bir deney faresi. Çok akıllı bir fare. Ama nasıl bir ninja ustası olur.
April gazeteci değil, bilimsel araştırma yapan bir yerde çalışıyor.
Kaplumbağalardan üçü ninja eğitimi alıyor (!?) ama Rafael hiç eğitimsiz ninja gibi dövüşüyor.
Casey toy bir çocuk gibi çıktı ortaya. Çok farklılıklar var, çok. Aynı tadı alamadım.

Yaptığınız çeviri ve balonlamalar için teşekkürler.
Her yeni çalışma çizgi romanı zanginleştirir.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Çocukken çizgi filmlerini defalarca seyretmiştim.
Çok beğendiğim bir seridir. Ama bu uyarlaması çok farklı olmuş.
Splinter bir deney faresi. Çok akıllı bir fare. Ama nasıl bir ninja ustası olur.
April gazeteci değil, bilimsel araştırma yapan bir yerde çalışıyor.
Kaplumbağalardan üçü ninja eğitimi alıyor (!?) ama Rafael hiç eğitimsiz ninja gibi dövüşüyor.
Casey toy bir çocuk gibi çıktı ortaya. Çok farklılıklar var, çok. Aynı tadı alamadım.

Yaptığınız çeviri ve balonlamalar için teşekkürler.
Her yeni çalışma çizgi romanı zanginleştirir.

Doğrudur. Aslında bu birazcık spiderman in Ultimate evrenine benziyor bu açıdan.
Bir farkta çoğu kişi farketmemiş. Tüm kaplumbağaların bandanası aynı renk... Hepsi kırmızı. İlerki sayılarda bandana konusuna açıklık getiriliyor mesela... Sanırım diğer konularda bu şekilde olacak... :d

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,492
TMNT ilk yayınlanmaya başladığıdna tüm bandanaları kırmızı renkteydi zaten sonradan çizgi filmde rahat ayırt edilsinler diye farklı renkte çizildiler. Orijinal çizgi romanda şiddet, kan filan oldukça yüksek düzeydeydi de çizgi film için yumuşattılar. Bunu okumadım ama sanırım orijinal haline daha yakın konu itibariyle.