The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 10 (Çeviri - Balonlama)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu

Bugün doğum günü olan Prospero ile konuştum. Paylaşım için kendisinden izin aldım.
Artık dostlarla buluşma zamanı geldi. Listeden de bir kırmızı eksildi...
Nice yıllara üstadım. (Kendi çalışmasını kendisine armağan ederek doğum günü kutlamak da herkese nasip olmaz :D )
Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,051
75,681
hiçbiryerde :)
Kesinlikle öyle ve aynı zamanda sizin gibi
emek vererek bizi mutlu eden dostlar da
herkese nasip olmaz. Sağ olun var olun,
büyük bir keyifle okumak üzere bu hediyeyi
alıyorum. Teşekkürler, sevgi ve saygılar.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Üstadlar, hepiniz harika insanlarsınız, böyle bir gruba dahil olduğum için çok mutluyum. Sanki çocukluğumda çizgi romanlarımı paylaştığım arkadaşlarımı bulmuş gibi oldum. Size nasıl teşekkür etsem azdır. Sağolun varolun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,029
İyi i doğdun prospero.Doğum günün tekrardan kutlu olsun.
Shoryuken dostum biz Conancılar acayip sevindi bu işe.İndirip okumak var,sabah iş var.Sanırım dayanamayıp hepsini okuyacağım.
Her bir balon için ayrı ayrı her iki gönül dostuna da çok teşekkür ediyorum...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Doğum günün tekrardan kutlu olsun. Conan ile ilgili harika işler yaptınız. Çok sağ olun. Nice senelere. Sevgili shoryuken'in hakkını da teslim edelim, atom karınca mübarek.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,710
Conan tam macera cilt-10, kocaman bir kitap. Yaş günü hediyesi. Çok yakışmış. Teşekkürler, Shoryuken, teşekkürler, Prospero.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,672
Kasımpaşa
Şu alemde en çok sevdiğin çizgi roman nedir deseler biraz düşünürüm ama Conan derim, peki Conan'ın en sevdiğin maceraları deseler, hiç düşünmem Belit'li maceraları derim...
Teşekkürler dostlar.
Nice güzel yıllar dilerim sevgili Prospero...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
İyi ki doğdun prospero,büyük bir sabırla beklediğim Conan'ın 10.cildinle aslında sen bize hediye vermiş oldun ama,eminim bir çoğumuz bunu binlerce teşekkürle (her ne kadar bazılarımız hiç yazmadan içinden teşekkür etsede :D) ve sevgiyle anıyoruz...Diyarın tüm güzel insanları gibi her daim hoş ve tüm kötülüklerden uzun kalın....Sevgili Shoryuken ve Prospero tekrardan binlerce teşekkürler....

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,196
Nice mutlu yıllar dilerim sevgili dostumuza.
Meşhur ikilinin muhteşem paylaşımı.
Emek veren dostlara teşekkür ederim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,149
İstanbul
Paylaşımınız için çok teşekkürler sevgili Shoryuken.
Prespero dostumuza da nice sağlıklı, mutlu yaşlar dileklerimle.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,642
Harika bir serinin oluşmasını sağlayan Prospero'nun doğumgününü kutlar, sağlıklı ve huzurlu ömürler dilerim. İnşallah bir gün ilk üç sayıyı da dijital pırıl pırıl bir halde okuruz.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,189
Sayın "prospero"nun doğum gününü tebrik ediyorum.
Sayın "shoryuken" kardeşime de bu dev kitap ve büyük emeği için teşekkür ediyorum.
Her iki kardeşime de sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.

52308R.gif

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Bende de Conan'ı çok severek takip ederim.Halende en sevdiğim çizgi romanlardan biridir.( Bu konu tartışmalı kendi adıma hepsi çocuklarım gibi neticede ayrım yapamıyorum.:))
Sevgili Shoryuken üstadımız zaten çalışkanlığı azmi ile her yerde tam bir takım oyuncusu.
Sevgili Prospero üstadımızında tekrar doğum gününü tebrik ederim.
Conan kendi kategorisinin dünya çapında en sevilen eserlerinden biridir.
Senaristlere kızgınlığım Belit.Belit ölmemeliydi.
Çok büyük bir senaryo kazası.

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,220
Muhteşem ikiliden emsalsiz bir paylaşım halkası daha... Defalarca okumuş olmama rağmen bu eşsiz maceraların bu vesile ile tekrar hafızamdaki yerini tazelemiş olmanıza çok teşekkür ederim, sevgili dostlarım. Prospero'ya da sevdikleriyle birlikte geçirebileceği nice mutlu seneler dilerim. Selamlar...