Tex Willer : 010 Pinkerton Lady (Renkli)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,094
Sevgili daltas üstad,
Öncelikle sağlıklı ve huzurlu günleriniz olmasını dilerim.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

tenten64

Yeni Üye
21 May 2013
86
324
Moral destek için ne yapabilirim bilmiyorum ama sizin Tex lerin yeri benim arşivimin en değerli kısmı,diğer cevirilerinizde güzel ,ama Texler benim için elmas değerinde,okumanın bile zaman istediği bu diziyi cevirmenin ,renklendirmenin,harcanan emeğin ne kadar zor ve yorucu olduğu belli,o yüzden sadece sağolun varolun,yormazsa devam edin

muhibey

Kıdemli Üye
9 Şub 2019
194
546
Sayın Daltas bu işin pirisiniz, uzun bir ömür ve Tex paylaşımlarınızın devamını diliyorum. Hakkınız ödenmez.

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
172
528
Devam haberi geldi sonunda..Sn.Daltas Tex olmayınca Diyar kolsuz kanatsız kalıyor..Tex in de en iyi yayıncısı sizsiniz..Şimdiden teşekkürler..(Renklisi yayınlandı ise Breccia nın Capitan Jack -özel albüm 31-nacizane isteğimdir hala..)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,520
Sağlığınız ve keyfiniz her daim yerinde olsun sayın daltas, bugüne kadar yaptıklarınızla hep gönlümüzdesiniz. Teşekkürler.

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Yayınladığınız her kitabı severek okuyorum, daha nice sağlıklı yıllar geçirmeniz dileğiyle emekleriniz için teşekkür ederim.

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
offf offf off bu ne böyle, tex willer adı bile her macerayı başka bir boyuta taşıyor..
çok çok genç Tex, öyle ince işlenmişki, kit Willer in gençliği, tex in yenilmezliği, kit karson un ince yaşam süzgeçi, tiger Jack in her işin altından kolayca kalkan becerisini toplayıp, tek başına 4 kişilik kahraman ekibin tadını veriyor.
Tarihsel kimlikler, olaylar ve tabii başka dünyalardan kadınlar, birara gerçek kahraman Tex mi yoksa Kate mi diye karıştırdım neredeyse. Sıkıcı gibi başlayıp Tex devreye girince devleşen bir hikayenin devamını beklemek, işte çizgi roman sevenlerin asıl keyfi aldığıda bu beklemek olmadımı hep.. yıllardır.. eline emeğine sağlık Dostum..

kast44

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
181
308
Sevgili Daltas...bu güne kadar yaptığınız güzel çalışmalar için verdiğiniz emek ve ayırdığınız büyük zaman takdire şayandır.Hiçbir suretle tartışılmaz.Sağlıkla ve gayretle tüm çalışmalarınızda tekrar kolaylıklar diliyorum.Sonsuz saygı ve sevgiler..

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elinize emeğinize sağlık üstadım. Bu zamanlarda ilaç gibi geliyor paylaşımlarınız.

secret1250

Yeni Üye
12 Şub 2019
3
7
Ellerinize sağlık, çalışmalarınızı takdirle takip etmekteyim. Son aldığınız devam kararına da inanın çok sevindim. Başarılarınızın devamını dilerim. Şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim.

thorgal

Aktif Üye
18 Ocak 2018
385
1,332
İstanbul
Sevgili Daltas üstadım, bu yaptığın işi yapabilecek başka biri olacağını pek düşünemiyorum. Emeğine ve sabrına sonsuz teşekkürler.
Bir gün fiziken tanışabilmek dileğiyle...
İyi ki varsın üstadım, sevgiler saygılarla...

61liql7ya6o2xj25g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 67

Çeviri, Balonlama ve bütün düzenlemeleri bana aittir.

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Bütünü 260 sayfa olan bu sayı siyah beyaz yayınlanan 10-13 arası sayıları kapsamaktadır.

Artık pek eski hızım yok... Çalışırken ilgim çok çabuk dağılmaya başladı.

Bununla birlikte, Tex'e kaldığım yerden devam etmek için çalışmalara başladım. Kısmetse bütün seriyi tamamlayacağım.
Ama bu işe başladığımda temel amaç olarak kendim için yaptığımı ön planda tutuyordum, 650 sayı sonunda bu amaç
artık yeterli değil, iş çok sıkıcı ve çok uzun soluklu. Tex yayınlarını sürdürebilmem için moral teşvikinize ihtiyacım olacak.
Sizin de esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Zaten bu olmazsa, yayınladığım kitaplarda 300-500 indirme ama bir iki
inkâr pişman teşekkür olursa, seri yine bir yerlerde yarım kalmaya mahkum olacaktır...

İYİ EĞLENCELER!!!​

can amca

Onursal Üye
19 Haz 2016
115
905
İstanbul
Sayn Daltas, sayenizde belki yıllarca okuyamayacağımız Teks maceralarına kavuşuyoruz. Hele benim gibi 60'ına gelmiş biri için önünde kalan zaman azaldıkça emeğiniz çok daha kıymetli hissediliyor. Sağolun, var olun

Meminca

Aktif Üye
24 Kas 2017
421
1,398
Ankara
Daltas Üstat sen bu alemin en büyüğüsün, hakkın ödenmez, emeklerini takdir etmeyen taş kesilir, binlerce kişinin gönülden sevgisi seninle, sağ ol, var ol...

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,233

61liql7ya6o2xj25g.jpg

Çözünürlük: 2400x3400

Sayfa Adedi: 67

Çeviri, Balonlama ve bütün düzenlemeleri bana aittir.

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

Bütünü 260 sayfa olan bu sayı siyah beyaz yayınlanan 10-13 arası sayıları kapsamaktadır.

Artık pek eski hızım yok... Çalışırken ilgim çok çabuk dağılmaya başladı.

Bununla birlikte, Tex'e kaldığım yerden devam etmek için çalışmalara başladım. Kısmetse bütün seriyi tamamlayacağım.
Ama bu işe başladığımda temel amaç olarak kendim için yaptığımı ön planda tutuyordum, 650 sayı sonunda bu amaç
artık yeterli değil, iş çok sıkıcı ve çok uzun soluklu. Tex yayınlarını sürdürebilmem için moral teşvikinize ihtiyacım olacak.
Sizin de esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Zaten bu olmazsa, yayınladığım kitaplarda 300-500 indirme ama bir iki
inkâr pişman teşekkür olursa, seri yine bir yerlerde yarım kalmaya mahkum olacaktır...

İYİ EĞLENCELER!!!​

Sayın Daltas çok teşekkür ederim. Cenab_ı Allah tüm çalışmalarında ve hayatında güç, kuvvet ve sağlık versin. Senin sayende yüzlerce Teks okuduk. Mutluluğumuza mutluluk kattın. Her daim her şey gönlünce olsun.

oldgold

Yeni Üye
30 Eyl 2019
7
9
Öncelikle emeklerinize sağlık . CBR dosyası olarak indirdim fakat açamıyorum . Sorun benden kaynaklı ise ne yapmam gerektiği konusunda beni yönlerdirirseniz sevinirim . Şimdiden teşekkür ederim .

oldgold

Yeni Üye
30 Eyl 2019
7
9
Daltas Abi büyük adamsın . Ellerinden öperim. Dediğin gibi oldu şıp diye çözüldü . Ellerin dert görmesin . Sizlerden dünya üzerinde daha çok olsa sorun kalmaz .Sonsuz teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi: