Supermen Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 06

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
sonunda yükledim işte seri 6

006ib.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
Bu kadar güzel bir kitabı
bu kadar güzel bir tarama ile
benimle paylaştığınız için size teşekkür ederim.
Sevgi ve saygılarımla.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
sonunda yükledim dediğine göre seni uğraştırmış olmalı.zor olan işin meyvesi tatlı olur.çok teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Harikasınız kardeşim; emekleriniz ve fedakarlığınız için yürekten teşekkürler...
Saygılarımla...

Not: Linkte bir sorun mu var?

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
megadan kaynaklanan bir sorun olmalı.şuan sorunsuz indi.indirecek dostların bilgisi olsun.tekrar çok teşekkürler.

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
Megaupload sorunlu çok uğraştım sunucuyla bağlantı sıfırlandı diyor.

Alternatif link verebilen olsa çok güzel olacak.

Katr arkadaşımın paylaşımlarını yarın itibarı ile upload etmeye başlayacağım,inşallah alternatif link sıkıntısıda çözülmüş olacak böylece,bir haftadır yoktum.Katr'a elimden gelen desteği herzaman sağlayacağım çünkü o bana yıllar önce kaybettiğim hazineleri hediye etti:)Paylaşım için teşekkürler...

cankush34

Süper Üye
30 Eki 2009
746
108
Katr'a selam olsun...Sen her yeni macerayı ekledikçe bende mediafire'dan upload edip ekleyecektim alternatif linklerini o sayının ,az çok eşzamanlı gidiyordukda diyebiliriz.Geçen hafta bir kızımız oldu,onun sevinç ve telaşıda beni biraz geride bıraktı.Umarım kısa sürede yetişirim hızına:)Link eklemeyi unuttuğum sayı olursa hatırlatmanı rica ederim...

Alternatif link:

Modaratör arkadaşlar konuya ekleyebilirse sevinirim...

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
Yeni Üyemize Hoşgeldin Diyorum

Katr'a selam olsun...Sen her yeni macerayı ekledikçe bende mediafire'dan upload edip ekleyecektim alternatif linklerini o sayının ,az çok eşzamanlı gidiyordukda diyebiliriz.Geçen hafta bir kızımız oldu,onun sevinç ve telaşıda beni biraz geride bıraktı.Umarım kısa sürede yetişirim hızına:)Link eklemeyi unuttuğum sayı olursa hatırlatmanı rica ederim...

Alternatif link:

Modaratör arkadaşlar konuya ekleyebilirse sevinirim...

Sevgili cankush34.Yeni üyemize ÇİZGİ DİYARI adına hoşgeldin diyor;sağlıklı,sıhhatli uzun ömürler diliyorum.