Spider-Man And Batman

kronser

Yeni Üye
19 Ağu 2010
23
7
çok teşekürler süper kaliteli bi sayı olmuş kaliteli çizim kaliteli hikaye mükkemmel.

20 May 2013
13
18
Teşekkürler! İlk kez resim klasörü biçiminde bir çizgiroman indirdim..bandiziple klasörü çıkartınca önce şaşırdım doğrusu. .cbr lere alışmışız,ama sorun yok böyle de güzel okunuyor. :)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Dc ve marvel kahramanlarini ayni öyküde görmek çok hoş... Elinize sağlik...

süpür

Onursal Üye
30 Ağu 2011
1,502
4,647
Siteyi yeni kullanmaya bashladim. Indirme linki nerede acaba. Bulamadim

İlginç bir çalışma... Ben okudum çok beğendim. Size de tavsiye ederim

attachment.php

İlk konudaki "Mediafire (07 Mart 2014)" üstüne tıklayınız.

James Bond

Yeni Üye
2 Mar 2016
46
72
Sevgili Raven üstat harika bir macerayı zahmet etmiş sağ olsun türkçeye çevirmiş emeğine sağlık yıllar önce indirmiştim bugünde okudum ama üzüldüğüm şu oldu bu eşşiz yapıta 8 sayfa yorum yapılmış ama 1 kişi de bir sayfanın eksik yüklendiğini yazmamış.

Çeşitli nedenleri olabilir belki kimse fark etmedi ya da fark edenler sevgili Raven'i üzmek istemediler ama bence bu hata belirtilse sevgili Raven'in emeği taçlandırılmış olur ve Raven de hatayı düzeltir daha iyi olurdu.

Ben tespit ettiğim hatayı resim olarak yüklüyorum.

44. sayfadaki resmin son karesi yok o resimde Spider-Man ağ ipiyle Joker'in elinden kutuyu alıyor.

Bu da resmin eksiksiz hali

Bu da maceranın orijinalini yüklediğim link

Umarım sevgili Raven usta bu hatayı düzeltir ve kendisine tekrar bu macerayı türkçeye çevirdiği için teşekkürler ve şunu da yazayım Spider_Man ve Batman'in bir ortak macerası daha var umarım sevgili Raven usta o macerayı da türkçeye çevirir.

Maceranın ismi 1997 - Batman & Spider-Man - New Age Dawning

Bu linke yükledim.

Son düzenleme:

papualı

Yeni Üye
10 Şub 2019
10
7
çok sağol üstad bu çizgi romanı yüklediğn için. böyle çizgi romanların türkçe olarak basılması gerekli aslında, epey ses getirirler fakat bizde 70lerdeki 80lerdeki gibi çizgi roman kültürü pek kalmadı.