Sayın profesör toplantı yerini denetledi

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,672
Kasımpaşa
20151004_095857.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,678
Sevgili Haluk abimize her şey için teşekkürler, umarım bir gün Büyükşehirlerimizde hiç yoktan çizgi üstadlarının hafatada 2-3 gün çalışma ve eserlerini tanıtma için Kamu Kurumlarından desteklerini görerek, Türkiye genelinde çizgiye kendini adamış insanlarımızın hak ettiği yere gelmelerini de görürüz.

Bu işin mimarı da Haluk Abimizin bu ufakta olsa organizasyonlarıyla olacaktır. Her geçen gün çıta biraz daha yükeliyor onun katkılarıyla.

Emeğin ödenmez, bizler ödeyemeyiz. Sağol varol abi.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,167
Türk çizgiroman sanatının, koleksiyonculuk, paylaşım ruhunun gelişmesi ve yaygınlaşması ile bu mesleğe yıllarını vermiş ustaların okurlarıyla buluşmasını sağlamak gibi çok çok değerli katkıları dolayısıyla Çizgi Diyarı'nı kutluyor, bütün arkadaş ve dostlarımı sevgiyle kucaklıyorum :)

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Arkadaşlarımın yorumlarına katılıyor, en kalbi duygularla emeği geçen tüm dostlara ben de teşekkürlerimi sunuyorum. Gönlümüz hep sizlerleydi.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
İşte çizgi sevdasından ötürü, yaptığı paylaşımlarla yetinmeyip, bu tarz organizasyonlara büyük katkı sağlayan, çok saygıdeğer Haluk bey.. Sana ne yazsak yetmez abim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Sevgili profesörün çizgi diyarina ve türk çizgi romanciliğina, tutkusu, katkisi ve ivmesi bilinen bir gerçek... Kendisine çok teşekkür ederim... Organizasyon mükemmel gerçekleşmiş...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,642
İzmir
Haluk abim Evliya Çelebi misali bütün yurdu gezerken bir yandan da toplantılar organize etmekte. Daha geçende İzmir'e teşrif etmişti. Kendisini tanımak bizim için bir onur. Umarım yakın zamanda tekrar görüşürüz.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,413
İzmir
Haluk abim Evliya Çelebi misali bütün yurdu gezerken bir yandan da toplantılar organize etmekte. Daha geçende İzmir'e teşrif etmişti. Kendisini tanımak bizim için bir onur. Umarım yakın zamanda tekrar görüşürüz.

Bu sözüne katılmamak elde değil, sevgili Muratçım. Gördüğüm en beyefendi, kişilik sahibi bir abimiz.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,149
İstanbul
Sevgili Profesör'le bugün yüzyüze sohbet etme şansı buldum.
Çizgi Diyar'ımız için vazgeçilmez bir isim.
Beyefendi kişiliği ve Çizgilere olan aşkı ile örnek bir insan...
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum kendisine...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Haluk ağabey için ne desek azdır zira bu kadar çok üstün niteliğe sahip bir insana rastlamak öyle pek de mümkün değil günümüzde.. Sıkı bir çizgi roman sever olmasının yanında, paylaşmayı seven, hem diyalog hem de incelik açısından kendine has bir üslubunun olması da onu farklı kılıyor.. Davranışlarında her zaman çok içten olan sevgili Haluk ağabeyimize bugüne kadar çizgiroman adına verdiği ve ileride vereceği hizmetler için teşekkür etmeyi kendime bir borç biliyorum.

İyi ki buradasın, iyi ki varsın Haluk ağabey!!..

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Haluk Bey; -bildiği şehirde ise- Toplantı yerine herkesten önce gelir, ortamı denetler, hoşuna gitmeyen bir durum varsa giderir ve toplantı süresince hiç oturmaz, tüm konuklar ile ilgilenmeye çalışır. Daha başka konularda ise yine herkesten önce davranır. :) Günümüzde az bulunan insanlardan biri.