Samuray'ın İntikamı (The Betrayed Samurai) dizisi..

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
116
298
"Samurayin intikamı" dizisi facebook'ta "Videocu Amca"nın sayfasında neredeyse tamamı TRT kayıt olarak ilana açılmış.
İnşallah Türkçe olarak izleme imkanına kavuşuruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahTurk

Aktif Üye
23 Ara 2017
141
474
Zonguldak
"Samurayin intikamı" dizisi facebook'ta "Videocu Amca"nın sayfasında neredeyse tamamı TRT kayıt olarak ilana açılmış.
İnşallah Türkçe olarak izleme imkanına kavuşuruz.

Evet 15 bölümü var ama bölüm başına ki; o da ses dosyası, 100 lira istiyor...

Son düzenleme:

gokpinar

Yeni Üye
28 Ocak 2013
4
2
Bazı arkadaşlar TRT 'ye başvurmaktan, arşivinden söz etmiş. Maalesef arkadaşlar yıllar önce bir programda izledim :TRT arşivini o dönemin yöneticileri tamamen boşaltmış, evlerinde rahat rahat izleyeceklermiş. Tamamen derken çok eski siyah beyaz bazı Türk filmlerini bırakmışlar. Durduk yere veballerini almıyalım. Sözün özü, TRT'yi unutun

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
116
298
Bazı arkadaşlar TRT 'ye başvurmaktan, arşivinden söz etmiş. Maalesef arkadaşlar yıllar önce bir programda izledim :TRT arşivini o dönemin yöneticileri tamamen boşaltmış, evlerinde rahat rahat izleyeceklermiş. Tamamen derken çok eski siyah beyaz bazı Türk filmlerini bırakmışlar. Durduk yere veballerini almıyalım. Sözün özü, TRT'yi unutun

Değerli arkadaşım TRT'ye mesaj atmakla bir şey kaybetmeyiz. TRT arşivinde olmasa bile belki Alman kanalı Pidax (15 bölüm) veya orjinalini Japonya NHK kanalından (23 bölüm) yeniden alarak yayınlayabilir.
Sonuçta TRT ekranlarında Kore dizileri de yayınlanıyordu. Bu dizi de tekrar neden yayınlanmasın?!
Yayınlanırsa en fazla yeni dublaj olur.

Şu anda kimsenin bölüm başı 100 TL vererek toplam 1500 TL ödeyerek bu dizinin seslerini satın alabileceğine ihtimal vermiyorum.
Ayrıca da bu parayı vermeyi de doğru bulmuyorum.

Şu anda şayet paylaşımcı bir arşivcide bu dizi çıkmazsa maalesef izleyemeyeceğiz gibi duruyor.

İmkanı olan dostlar TRT'ye mail atarlarsa güzel olur.

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
116
298
Elinde bu dizinin herhangi bir bölümü olan bir dostumuz hala çıkmadı. Umutla(aslında pek umut yok ama) nette olmayan bölümleri beklemeye devam ediyorum.

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
116
298
Amazon prime üyeliği olan dostlar, Prime videoya Die Rache des samurai ve Wish me luck dizilerinin Türkiye prime videoya en azından altyazılı da olsa eklenmesi için mesaj yazmaya davet ediyorum. Ben mesaj yazdım ve ilgili birimlere iletecekleri yönünde cevap geldi.