Mister No Tay Özel Albüm Sayı 4 (2013)

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,582
Kitaba paraları peşin peşin sayan, yani yapımcı: Yeryüzü

Karşımıza oturup, sen Mandrake temizle, sen Tarama yap diyen, yani yönetmen: Ertuğrul

Ben olsam şöyle tarardım , ya da böyle temizlerdim deyip sufle veren, yani Senarist: Uzung

Kitabı pırıl pırıl tarayan, göznuru akıtan, canından can veren, kan kusup kızılcık şerbeti içen ama yine de sesini çıkartmayan, üstüne üstlük bir de yönetmen ve yardımcılarının azarlamalarına maruz kalan, yine de sanata olan aşkından dolayı sakin olayım, ters cevap vermeyeyim, hem onlar üç kişi, ağzımın ortasına zumzuğu çakmaları durumunda dayak yeme ihtimalim baya bi yüksek diye alttan alan, ne deseler ''he abi, haklısın abi, ayynen öyledir abi'' diyen, yani Başrol oyuncusu: Raven

Çayını çerezini alıp, ayaklarını uzatarak kitabı okuyan, etliye sütlüye karışmayan, yani seyirciler; Çizgi Diyarı sakinleri.

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,196
Bu kitapla kurtaramazsın.
Daha yeni başladık.
Senin yaz mesaisi başladı.
Daha çok kitap,balonlama,tarama,temizleme:D:D
Seni öz kardeşim gibi seviyorum.
Eline sağlık can dostum,kardeşim.
Klasik raven paylaşımı,harika olmuş.
Beş yıldızlı teşekkür ederim.:Ğ:Ğ

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Hiç bişi demiyorum sana!
Telefon var elinin altında!
Ara tüm mühimmat ve cephanelerle gelirdim yalnız bırakmazdım kardeşimi!
Ezerler adamı o tip herifler biliriiiim :D

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,775
İstanbul
Sevgili raven, muazzam bir tarama - düzenleme olmuş... Defalarca okuduğum bir maceradan bir bölümü içeren bu kitap bu güzel çalışmanın hatırına bir kez daha okunmaz mı? Okunur elbette.

Tam benim tarama-düzenlemeler de bir seviyeye yaklaşıyor artık diyorum, çıta yine yükseliyor. İşim zor. Ben sadece ham tarama yapsam iyi olacak galiba :)

Ellerine ve yüreğine sağlık, sevgili dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,799
Ankara iftar saatinde bakunin ile birlikte bir yandan aç karnımızı doyuruyor bir yandan Diyara bakınıyoruz.
Mister No 'nun ilk sayfası ikimize de yabancı geldi. Önce bakunin, ben bu macerayı hatırlamadım dedi.
Aşağı kalır mıyım:), valla bana da yabancı geldi dedim. Link inene kadar sevgili raven'in sunumunu hayranlıkla okuduk.
Eğer daha önce okumuşsam bile çok eskiden olmalı. İlk kez okudum gibi oldu.
Karargahın şenlikli havası derken muhteşem bir Mister No macerasını muhteşem bir taramadan okuduk.
Ben bu karargahı sevdim dostlar.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,927
NeverLand
Haluk abi durumu özetlemiş. Hatırlamadım hala ben. Ama hatırımda kalan bu kitabın bizlerin önüne nasıl gelmiş olduğu ki, her şeyin ötesinde bir güzellik olduğunu söylemek zorundayım.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Yapımcı iyi,Yönetmen iyi,Senarist iyi mükemmel kadro bizede keyifle izlemek kalıyor. Oskar ödülü de bizden olsun elinize sağlık dostlarım

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,851
Önsöz yazısı müthiş olmuş :) Emeği geçen bütün değerli dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum...

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,082
Maceranın başı Özel Albüm 01'den başlıyor,Özel Albüm 05'e kadar devam ediyor.Tahminimce Mister No'un en uzun macerası budur.

Değerli paylaşım için çok teşekkürler.