Maxi Tex - Sayı 27 - Ekim 2020 / Üç Bill Kardeşler

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Artık her ne kadar iş stresi ve yoğunluğum olmasından kaynaklı okuma fırsatı bulamasamda Forumda Tex'in yeni macerasını görünce dayanamadım ve hafta sonu okumak için indirdim. Ki bilenler bilir çok ciddi bir Tex fanatiğiyim, ama anca bu akşam okuma fırsatı bulabildim.....Okuduktan sonra hala tadı damağımdayken, paylaşımınız için teşekker etmek istedim. Bu güzel film tadında paylaşımınız için binlerce teşekkürler sayın Pertev.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
48,000
Okumadan yazmayayım dedim de okumak çok uzun sürdü,
büyüleyici çizgiler seyredilmeyi hakediyorlar, bunca sayfa ve
çok güzel çeviri de katılınca aynı çatı altında olmaktan gurur
duymamak imkansız. Julia'ları da katarak çok teşekkür ederim..

lianli

Yeni Üye
27 Mar 2009
14
35
Muhteşem bir çeviri olmuş, sonsuz teşekkürler.

32. sayfada, Carson, Teks hakkında, "Zavallı Chiricahualar, izlerinin kendi yetiştirdikleri biri tarafından bulunacağını tahmin etmemişlerdir." söyleminde bulunuyor. Bu olayın hikayesi tam olarak nedir acaba?

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
524
6,385
Muhteşem bir çeviri olmuş, sonsuz teşekkürler.

32. sayfada, Carson, Teks hakkında, "Zavallı Chiricahualar, izlerinin kendi yetiştirdikleri biri tarafından bulunacağını tahmin etmemişlerdir." söyleminde bulunuyor. Bu olayın hikayesi tam olarak nedir acaba?

Merhaba...
267. sayfanın sonunda ve 268. sayfanın Tex'in ilk konuşma balonuna dikkat ederseniz,
orada Apaçi Kabileleri diye ifade geçiyor... Yani Chiricahua, Mescalero, Coyotero ve Navajo. Eh Tex de Navajoların lideri olduğu için iz takip etmeyi de onlardan öğrenmiştir. Carson da sanırım o durumu kastediyor. Kısaca kendi yetiştirdikleri derken Chiricahuaların yetiştirdiği şeklinde düşünmeyin.

Ek not: Chiricahua ==>>> çirikala diye okunuyor. Bu ve başka mâcerâlarda çok geçtiği için belki merak edenler olmuştur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
sayın bayım macerayı sımdı bıtırdım harıka bır ıse ımza atmıssınız dev bır album iç kapak sayfaları dahıl çevırı balonlama ellerınıze sağlık biz tex severlerın duaları sızlerle

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim çok çok teşekkürler.Bizlerle paylaştığın bu güzel kitabı keyifle okuyacağım,sağolasın varolasın.

Hilal10711

Yeni Üye
25 Ara 2020
138
510
kardeşim pertev, çizgilerini sevdiğim bir çizerdi. yeni farkettik linki sonra yenilemezmisiniz acaba? çok sevindirirdiniz bizi.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
oo Telif nedenlerinden dolayı link kaldırılmıştır. İlginize teşekkür ederim. oo
Snırım link olması gereken yerdeki bu notu untutunuz Sayın Hilal! :-(

mfyrat

Yeni Üye
21 Ağu 2010
37
69
Off, nasıl olmuşta link kalkmadan önce fark etmemişim. elinize sağlık, umarım yakında link tekrar eklenir.

gülgün

Yeni Üye
26 Eyl 2014
26
73
MAXI TEX- Üç Bill Kardeşler

Sayı : 27
276 sayfa
Ekim 2020
"Batı’nın dört bir tarafında korku duyulan üç kardeştiler..."
50961476776_5d4d7e87ce_z.jpg

50961477541_6f827777af_z.jpg

oo"Çeviri, balonlama ve kısmi kapak dizâynı, bana aittir."oo

Linkler neden görülmüyor???

Şimdi görünüyor, artık...!

HamidARS

Yeni Üye
20 Haz 2023
2
0
Teks açılmıyor. Neden?

Hangi "okuma" programını kullanıyorsunuz...!?